Reklama
Reklama

Oliwia Bieniuk ma nowego chłopaka? Ależ z niego przystojniak

Oliwia Bieniuk (19 l.) to obecnie jedna z najbardziej znanych gwiazd młodego pokolenia. 19-letnia influencerka w ostatnim czasie cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony mediów. Jakby tego było mało, celebrytka postanowiła jeszcze bardziej "podkręcić" atmosferę. W sieci pojawiła się jej fotografia z blond przystojniakiem. Czy to jej nowy chłopak?

Kariera Oliwii Bieniuk w polskim show-biznesie nabrała tempa po jej udziale w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jeszcze kilka lat temu nikt by nie przypuszczał, że nastolatka szturmem podbije Instagram i dzięki temu będzie mogła liczyć na najbardziej intratne współprace w branży.

Parę dni temu na Instagramie pojawiła się fotografia, na której Oliwia pozuje z tajemniczym mężczyzną. 

Reklama

Oliwia Bieniuk ma nowego chłopaka

Pojawiły się również głosy potwierdzające nowy związek Oliwii Bieniuk. Według informatora portalu jastrząbpost.pl dziewczyna jest szczęśliwie zakochana.

Na instagramowym profilu Grzegorza można znaleźć zdjęcie, na którym pozuje on wraz z Oliwią. 19-latka w jego ramionach wygląda na bardzo szczęśliwą.

Oliwia Bieniuk szczerze o związkach

Oliwia Bieniuk w wielu wywiadach podkreśla, że dużo czasu spędza na nauce do egzaminów. To właśnie dlatego 19-latka nie ma czasu rozmyślać o związkach. Przez jakiś czas Oliwia spotykała się z Michałem Krasodomskim. 

Jednak w czerwcu 2021 roku poinformowała, że zakończyła relację. Wtedy mówiła również, że nie jest zainteresowana poszukiwaniem nowego partnera. W grudniu 2021 roku w sieci podzieliła się z fanami informacją, że nie ma chłopaka. 

Czyżby teraz jej serce zabiło szybciej?

Zobacz też:

Fani zaniepokojeni nowym nagraniem Margaret. "Nie wyglądasz zdrowo"

Cezary Żak wywołał skandal na całą Polskę. Sprawą już zajmuje się policja. "Wpłynęło zawiadomienie"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama