Reklama
Reklama

Oliwia Bieniuk debiutuje na planie filmowym. Wystąpi w popularnym serialu

Oliwia Bieniuk (19 l.) mimo młodego wieku ma spore doświadczenie w pracy przed kamerą. Wystąpiła już w amatorskim filmie, wzięła udział w jednej z edycji "Tańca z Gwiazdami", a ostatnio pojawiła się gościnnie w dokumentalnej produkcji TVP o swojej matce, Annie Przybylskiej. Teraz jednak przyszedł czas na debiut z prawdziwego zdarzenia. Młoda aktorka pochwaliła się... rolą w serialu!

Oliwia Bieniuk zdecydowała się iść w ślady Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Mimo tego, że maturę zdała już ponad rok temu, natłok obowiązków sprawił, że postanowiła zrobić sobie przerwę i na studia zdecydowała się dopiero teraz.

Wielu fanów spodziewało się, że piękna dziewczyna wybierze karierę modelki, ona jednak postanowiła iść w ślady swojej mamy i zostać aktorką. Choć ma zaledwie dziewiętnaście lat, miała już okazję występować przed kamerą. Jeszcze w czasach szkolnych zagrała w amatorskim filmie, który startował w IX edycji Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

Reklama

Jakiś czas później wzięła udział w dwunastej edycji "Tańca z gwiazdami". Poszło jej znakomicie, bowiem w parze z Michałem Bartkiewiczem zajęła 3. miejsce w konkursie!

Wielbiciele są pod dużym wrażeniem ambicji wschodzącej gwiazdy - niektórzy zwracają uwagę na to, że córka słynnej na cały kraj Anny Przybylskiej, mogłaby przecież zrobić karierę nawet bez dyplomu. Oliwia Bieniuk nie chce jednak, by ktoś zarzucał jej, że dostała sławę "na tacy".

"Chciałabym mieć wyższe wykształcenie - to po pierwsze. Po drugie - cały czas ludzie będą mi powtarzali, że wybiłam się dlatego, że moja mama była aktorką, była popularna i była najcudowniejszą istotą. Chciałabym się od tego oderwać, bo to jest trochę męczące" -  tłumaczyła młoda aktorka w wywiadzie dla tygodnika "Na żywo".

Oliwia Bieniuk debiutuje w "Gliniarzach"

Choć Oliwię Bieniuk widzowie mogli podziwiać już w programach telewizyjnych, a nawet na dużym ekranie (wystąpiła gościnnie w filmie dokumentalnym "Ania" opowiadającym o losach Anny Przybylskiej), to dopiero teraz będzie mogła mówić o pełnoprawnym debiucie.

Utalentowana aktorka poinformowała niedawno, że dołączy do obsady popularnego serialu paradokumentalnego emitowanego w telewizji Polsat, zatytułowanego "Gliniarze". Oliwia zagra tam rolę siostrzenicy komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca ( w tej roli Zbigniew Kozłowski).

Teraz pochwaliła się w mediach społecznościowych krótką relacją z planu. Na nagraniu towarzyszy, jej prawdziwa gwiazda tej produkcji - Piotr Mróz.

Ci, którzy już teraz chcieliby zobaczyć wschodzącą gwiazdę na ekranie, będą niestety musieli trochę poczekać - obecnie emitowany jest bowiem trzynasty sezon "Gliniarzy", a Oliwia Bieniuk pracuje właśnie nad czternastą edycją paradokumentu.

Możliwe jednak, że w międzyczasie wystąpi również w innym widowisku. Ostatnio pojawiła się nawet na czerwonym dywanie - na premierze dokumentalnego filmu "Ania" Oliwia zaprezentowała się w takiej samej sukience, jaką miała na sobie Anna Przybylska podczas imprezy "Kino Letnie" w 2013 roku, która okazała się jej ostatnim publicznym wyjściem.

Czy córka słynnej aktorki również zrobi oszałamiającą karierę i zdobędzie sympatię widzów w całym kraju?Zobacz też:

Dlaczego Ania Przybylska i Jarosław Bieniuk nie zostali małżeństwem? Siostra aktorki tłumaczyOliwia Bieniuk przeszła niesamowitą metamorfozę. Jest jak Anna Przybylska
Jarosław Bieniuk z dziećmi na premierze filmu "Ania". Ale klasa! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | Gliniarze (serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy