Reklama
Reklama

Metamorfoza Oliwii Bieniuk. Jak zmieniała się córka Anny Przybylskiej?

Oliwia Bieniuk (19 l.) to dorosła już córka Anny Przybylskiej (zm. 2014 r.). Film o jej mamie, "Ania", można oglądać w kinach od 7 października. Czym zajmuje się córka nieżyjącej aktorki i Jarosława Bieniuka (43 l.)? Czy przypomina mamę i co sądzi o premierze filmu? Oto odpowiedzi!

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Jako najstarsza córka pary od zawsze wzbudzała zainteresowanie mediów. Córka Przybylskiej uhonorowała swoją zmarłą mamę dzięki kreacji i fryzurze, aby jak najbardziej się do niej upodobnić! Co wiemy o życiu Oliwii Bieniuk?

Oliwia Bieniuk: wiek, dzieciństwo, śmierć Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk urodziła się w 2002 r. i jako najstarsza z trójki dzieci nie miała łatwego życia. Obecnie ma 20 lat. Szczególnie gdy przyszła choroba, a następnie śmierć mamy, Oliwia musiała nieść na swoich barkach wielki ciężar. W 2014 r. jej życie radykalnie się zmieniło.

Reklama

"Tak naprawdę przeżywałam śmierć na oczach całej Polski, więc nie było to łatwe. Ale jestem naprawdę niezmiernie wdzięczna, że to pokazało mi, jak trzeba być silną osobą" - powiedziała Oliwia w rozmowie z portalem "Pudelek".

Mamę wspomina jako osobę surową. To tata był tym, który kończył spory, jakie wybuchały między charakternymi kobietami. Nie ma co się dziwić, skoro Oliwia jest oczkiem w głowie ojca.

Oprócz niej mężczyzna ma samych synów - i to aż trzech! Dwóch ze związku z Anią Przybylską - Szymona (urodzonego w 2006 r.) i Jana (urodzonego w 2011 r.). W 2020 r. na świat przyszedł Kazimierz Bieniuk - syn piłkarza i Martyny Gliwińskiej, z którą związał się wiele lat po śmierci partnerki. Niestety ta relacja nie przetrwała próby czasu. Aktualnie piłkarz tworzy parę z modelką Zuzanną Pactwą (znaną z serialu "Żony Hollywood").

Co studiuje Oliwia Bieniuk?

Oliwia chciała iść w ślady mamy i postanowiła dostać się na aktorstwo. Mimo to po maturze, którą zdała w 2021 r., zrobiła sobie rok przerwy od nauki.

W rozmowie z "Party.pl" zdradziła dlaczego: "Planuję gap year, bo mam teraz »Taniec z gwiazdami«, a później raczej udam się na studia. Ja mam artystyczną duszę, więc jeśli chodzi o kierunek studiów, to bardziej humanistyczny. Chciałabym bardzo pójść w stronę aktorstwa, ale te egzaminy do szkoły aktorskiej są trudne i wymagają dużego poświęcenia i nauki, więc muszę się przygotować do egzaminu, żeby się tam dostać".

Minął rok i fani zaczęli dopytywać, czy Oliwia urzeczywistni swoje plany. Tak też się stało. Córka Ani Przybylskiej w październiku 2022 r. rozpoczęła studia w Warszawskiej Szkole Filmowej. To prywatna uczelnia ciesząca się dobrymi opiniami.

W wywiadzie z nami Oliwia zdradziła, że w przeprowadzce pomagał jej tata. Mieszka z przyjaciółką w centrum, umowę podpisała na 10 miesięcy, a potem ma zamiar szukać czegoś nowego. Nie zdradziła szczegółów, w trosce o swoją prywatność.

Oprócz studiów Oliwia aktywnie promuje się w internecie i może liczyć na interesujące kontrakty reklamowe.

Oliwia Bieniuk na Instagramie: "Hejo wszystkim"

Premiera filmu o Ani Przybylskiej

Oliwia pojawiła się na premierze filmu "Ania" - odbyła się ona 6 października w Gdyni. Autorami dokumentu są Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski. W filmie, za zgodą rodziny, wykorzystano prywatne nagrania.

Oliwia nie kryła wzruszenia nie tylko na żywo, ale też na swoim oficjalnym Instagramie. Udostępniła zwiastun filmu, a w opisie przyznała: "[...] cała przygoda związana z filmem jest dla mnie trudna i smutna, ale cieszę się, że mogę znowu zobaczyć mamę jak się śmieje".

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska: podobieństwo matki i córki

Oliwia w wyjątkowy sposób uczciła pamięć o mamie. Na premierę filmu włożyła sukienkę na ramiączkach z dużym dekoltem. Niemal identyczną miała na sobie Ania Przybylska podczas ostatniego wyjścia na czerwony dywan, które miało miejsce podczas "Orange Kino Letnie" w 2013 r. Oliwia postanowiła wykonać także podobną fryzurę. Trzeba przyznać, że między Anią a Oliwią podobieństwo jest wręcz uderzające!

Można być wręcz pewnym, że za jakiś czas dziewczyna będzie wyglądała niemal jak bliźniaczka mamy! Ciekawe, czy w równym stopniu podbije serca widzów?

Ile zarabia Oliwia? Oto majątek i sposoby na zarabianie Oliwii Bieniuk

Oliwia Bieniuk zarabia nawet 10 tysięcy złotych miesięcznie! Jako modelka i influencerka została zaproszona do "Tańca z gwiazdami", a także regularnie bywa na ściankach imprez branżowych.

Głównym źródłem dochodu Oliwii Bieniuk jest reklamowanie produktów na Instagramie. Możemy znaleźć u niej kampanie związane z kosmetykami, biżuterią lub ubraniami. Do majątki Oliwii doszedł oczywiście spadek po Annie Przybylskiej, który otrzymała na 18 urodziny.

Oprócz Instagrama, Oliwia planuje zostać modelką i aktorką. Mama zawsze jej powtarzała, żeby nie była rozrzutna i jak widać - tego się trzyma!

Gdzie można znaleźć Oliwię? Oto Instagram Oliwii Bieniuk

Oliwię na Instagramie obserwuje prawie 265 tys. osób (znajdziesz ją na Instagramie pod nazwą @oliwia.bieniuk). Ma także konto na TikToku, które obserwuje ponad 43 tys. widzów (jej nazwa to @oliwiabieniuk).

Liczna grupa obserwatorów sprawia, że wiele drzwi stoi przed nią otworem! Młodej studentce życzymy więc powodzenia na uczelni i w stawianiu pierwszych kroków w aktorskim świecie!

Zobacz także:

Oliwia Bieniuk wspomina mamę. Była świadoma do ostatniej chwili? "Powiedziała, że odchodzi"
Film TVP o Annie Przybylskiej bije rekordy popularności. Będzie największym hitem roku?
Jarosław Bieniuk o ostatnich chwilach Przybylskiej. Tych scen nie pokażą w filmie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | Anna Przybylska | Jarosław Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy