Reklama
Reklama

Jarosław Bieniuk o ostatnich chwilach Przybylskiej. Tych scen nie pokażą w filmie

Jarosław Bieniuk (43 l.) z okazji premiery filmu dokumentalnego "Ania" otworzył się na temat ostatnich chwil przed śmiercią Przybylskiej. Okazuje się, że był ze swoją ukochaną do samego końca. Tej traumy jego zdaniem nie da się wymazać z pamięci.

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska byli w szczęśliwym związku przez 13 lat, aż do przedwczesnej śmierci aktorki z powodu nowotworu trzustki. Para doczekała się trójki dzieci: Oliwki, Szymona i Jasia. 

Ich córka teraz sama stawia pierwsze kroki w show-biznesie!

Już w październiku na ekranach kin ukaże się dokument o życiu Przybylskiej, zatytułowany "Ania". Zebrano w nim nieopublikowane dotąd materiały pochodzące z prywatnego archiwum rodziny.

Reklama

Piosenkę do filmu skomponował Andrzej Piaseczny, który był jej serdecznym przyjacielem. 

Jarosław Bieniuk o ostatnich chwilach przed śmiercią Przybylskiej

Jarosław Bieniuk w rozmowie z magazynem "Viva!" otworzył się na temat ostatnich godzin spędzonych z ukochaną przed śmiercią. Przyznaje, że te trudne wspomnienia pozostaną z nim już do końca życia.

"Kiedy przychodzi choroba i śmierć, już tego nie filmowałem. To i tak zostaje w człowieku do końca jego życia. I ten krzyż będę dźwigał aż do mojej śmierci. Nie można skasować z pamięci jak z komputera tych ostatnich godzin, gdy odchodziła, a ja trzymałem ją za rękę. Wszystko do mnie wraca, na szczęście już rzadziej. Byliśmy ze sobą 13 lat, więc mieliśmy mnóstwo przeżyć, mnóstwo wspomnień zostało" - wyznał Bieniuk. 

Piłkarz miał nadzieję, że będą razem już na zawsze, a nawet doczekają się wnuków. Będzie jednak musiał wychować je samodzielnie...

Partnerzy byli do siebie bardzo podobni - mieli to samo poczucie humoru, a wyjątkową osobowość odziedziczyły po nich pociechy. 

Jarosław długo nie mógł pozbierać się po stracie Ani, jednak po latach ułożył sobie życie u boku modelki, Zuzanny Pactwy. Oliwia cieszy się, że znów widzi tatę szczęśliwego. 

Dla całej rodziny dokument "Ania" to będzie bardzo ważne oraz trudne przeżycie. 

"Myślę, że dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi. Niesamowita karuzela uczuć..." - napisał o produkcji. 

Zobacz też:

Oliwia Bieniuk wspomina mamę. Była świadoma do ostatniej chwili? "Powiedziała, że odchodzi"

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa wezmą ślub? Wróżka Kempisty już wie

Piasek o kulisach pisania piosenki dla Przybylskiej. Miał łzy w oczach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Bieniuk | Anna Przybylska | Oliwia Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy