Reklama

Reklama

Reklama

Andrzej Piaseczny oddał hołd zmarłej Przybylskiej. Wielkie zaskoczenie przed premierą filmu "Ania"

Od kilku miesięcy trwają praca nad filmem o życiu Anny Przybylskiej, która zmarła 5 października 2014 roku. Za produkcję odpowiada TVP, ale w projekt zaangażowali się także bliscy aktorki. Premiera kinowa zaplanowana jest na 7 października tego roku, więc niemal w rocznicę jej przedwczesnego odejścia. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto zaśpiewał piosenkę, która będzie promowała film "Ania". Andrzej Piaseczny w ten sposób postanowił oddać hołd zmarłej przyjaciółce...

Premiera filmu "Ania" już w za dwa miesiące. Patrząc na to, jakie emocje od miesięcy wywołują doniesienia o pracach nad tym dziełem, z pewnością będzie to duży hit kinowy. 

W ramach promocji dzieła powstała także piosenka do filmu (posłuchaj!). Zaśpiewał ją Andrzej Piaseczny, który był wielkim przyjacielem Przybylskiej. 

"Anka, to był uśmiech" – wspomina Andrzej Piaseczny, autor słów i wykonawca piosenki, która zapowiada premierę filmu "Ania" w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego i Michała Bandurskiego. 

Reklama

Przyjaźń Ani i Andrzeja rozpoczęła się na planie serialu TVP "Złotopolscy", w którym przez wiele lat kreowali sympatyczną parę. Nie dziwi więc to, że piosenkarz przyjął propozycję napisania i wykonania utworu promującego film. 

Andrzej Piaseczny śpiewa o Przybylskiej

Wzruszającą opowieść o wspaniałej partnerce, matce, córce, a jednocześnie bardzo lubianej przez widzów aktorce o ujmującej osobowości, zobaczyć będzie można w kinach w całej Polsce od 7 października. 

W filmie pojawią się materiały nigdy dotąd nie publikowane oraz emocjonalne wspomnienia rodziny, przyjaciół oraz osób, z którymi Anna Przybylska była związana zawodowo.

Wprowadzając w klimat filmu twórcy prezentują singiel "Ania". Swoje osobiste odczucia w słowach piosenki ujął Andrzej Piaseczny, który śpiewa m.in. tak: "Krzyczeć i tańczyć… Nie żałować, nie zmieniać, we wspomnieniach by właśnie było tak...".

Jak wam się podoba hołd Piaska dla Anny Przybylskiej?

Zobacz też:

Mama Przybylskiej już widziała film o córce. Tak zareagowała!

Piaseczny w końcu go pokaże. Decyzja zapadła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska | Andrzej Piaseczny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy