Reklama
Reklama

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa wezmą ślub? Wróżka Kempisty już wie

Jarosław Bieniuk (43 l.), chociaż obecnie jest w trzecim poważnym związku w swoim życiu i zdążył dochować się czworga dzieci, nigdy dotąd się nie ożenił. Czy dla Zuzanny Pactwy zrobi wyjątek? Wróżka Kempisty ma dla modelki wiadomość, która raczej nie zachwyci jej obecnego partnera.

Jarosław Bieniuk do tej pory nie miał jakoś okazji zmienić stanu cywilnego. Chociaż za czasów jego związku z Anną Przybylską co chwila powracały plotki o planach ślubnych, ostatecznie pozostali w nieformalnym związku do końca. Podobno to aktorka była przeciwniczką ślubu. W przeciwieństwie do Bieniuka, była już raz zamężna i nie wspominała tego najlepiej. Jak ujawniła 12 lat temu jej menedżerka w rozmowie z „Faktem”:

Reklama

Z czasem para dochowała się trzeciego dziecka, a Bieniuk potem jeszcze jednego, ze związku z Martyną Gliwińską, który, niestety, nie przetrwał wieści o ciąży. Ostatecznie Bieniuk uznał, że chce być obecny w życiu małego Kazimierza, ale raczej na odległość. 

Wróżka Kempisty widzi przyszłość Pactwy i Bieniuka

W międzyczasie buduje sobie życie z Zuzanną Pactwą. Modelka, szczególnie po doświadczeniach swojej poprzedniczki, wiedziała, że czeka ją trudne zadanie. W przypadku Martyny, Bieniuk na zmianę to zachwycał się nią w wywiadach, to znów studził emocje, zapewniając, że nikt nigdy nie zastąpi mu ukochanej Ani. Wiadomo było też, że nie zaakceptuje kobiety, która nie zdobędzie aprobaty jego dzieci. 

Zuzannie udało się zaprzyjaźnić w Oliwią Bieniuk, podobno nawet pożyczają sobie wzajemnie ubrania i snują plany wspólnych projektów biznesowych z pogranicza projektowania mody i modelingu. Z czasem Pactwie udało się również przełamać zwyczajowy chłód ze strony Bieniuka i skrócić dystans do tego stopnia, że sam z własnej woli zaczął zamieszczać ich wspólne zdjęcia na Instagramie, 

Niestety, wróżka Kempisty nie ma dobrych wiadomości jeśli chodzi o przyszłość tego związku. W rozmowie z „Twoim Imperium” wyraźnie daje do zrozumienia Zuzannie, że tylko traci czas:

Zdaniem Anny Kempisty, wkrótce Pactwa powinna wyczuć, że czas brać nogi za pas. Karty jasno na to wskazują:

Jak sugeruje tarocistka, Zuzanna Pactwa wkrótce odnajdzie szczęście  w małżeństwie. Z innym mężczyzną…

Zobacz też:

Marta Kaczyńska na Wawelu. Wspierał ją mąż. A jednak to nie były plotki

Chloe Ferry rezygnuje z mediów społecznościowych?! Fani w panice

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Bieniuk | Zuzanna Pactwa | Anna Przybylska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy