Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Zuzanna Pactwa sprząta po Przybylskiej. "Jarek nie przypuszczał, że na to pozwoli"

Zuzanna Pactwa to kolejna po Martynie Gliwińskiej partnerka Jarosława Bieniuka. Modelka zamieszkała już w gdyńskiej willi piłkarza i - według najnowszych informacji - zaczęła wprowadzać własne porządki.

Po śmierci aktorki Anny Przybylskiej Bieniuk długo nie mógł ułożyć sobie życia prywatnego. Przez kilka lat związany był z dekoratorką Martyną Gliwińską, z którą ma synka Kazia.

Choć wydawało się, że uda im się stworzyć zgodną polską rodzinę, nieoczekiwanie opinią publiczną wstrząsnęła afera - piłkarz został zatrzymany i usłyszał zarzuty dotyczące udzielania dwóm osobom narkotyków, w tym hostessie, która oskarżyła go o gwałt.

Zgromadzony materiał dowodowy nie dał jednak podstaw do postawienia sportowcowi zarzutu gwałtu. Sam Bieniuk w przekazanym mediom oświadczeniu napisał, że jest niewinny, a oskarżenia wobec niego są nieprawdziwe i formułowane w celu osiągnięcia korzyści materialnych.

Reklama

W czerwcu 2020 roku Prokuratura Rejonowa w Sopocie umorzyła śledztwo; cała afera odbiła się mocno na jego życiu prywatnym. Gliwińska postanowiła wychowywać synka samotnie, w rozmowie z jednym z tabloidów stwierdziła, że "Jarosław nie spełnił oczekiwań jako człowiek i partner".

Wdowiec długo jednak nie był sam. W jego życiu pojawiła się kolejna blond piękność, znana widzom z udziału w reality show "Żony Hollywood" (pojawiała się w niektórych odcinkach, ponieważ prywatnie przyjaźni się z Katarzyną Wołejnio), ma własną firmę odzieżową i amerykańskie portfolio.

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk razem

Modelka szybko złapała kontakt z dziećmi Bieniuka - Oliwką (19 l.), Jasiem (10 l.) i Szymkiem (15 l.). Udostępniła córce piłkarza szafę i kuferek z kosmetykami, zaprojektowała kilka ubrań, a także wciągnęła do nowego projektu modowego.

Wygląda na to, że relacja z piłkarzem jest coraz poważniejsza. Według informacji magazynu "Rewia", Pactwa zadomowiła się już w trójmiejskiej willi Bieniuków i zaczęła wprowadzać własne porządki. Niedawno zrobiła dokładny przegląd szafy Jarka i wyrzuciła z niej część "modowych niezręczności", tak by partner nie odstawał od niej strojem. Teraz wzięła się za taras.

Niedawno para wypoczywała na wakacjach w Portugalii, pływała luksusowym jachtem i zwiedzała Lizbonę. Takie luksusowe życie podoba się zarówno Jarkowi, jak i Zuzannie, która na początku czerwca publicznie wyznała Bieniukowi miłość.

Trzymamy kciuki, by Jarosław tym razem "spełnił oczekiwania".

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Bieniuk | Anna Przybylska | Zuzanna pactwa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje