Reklama
Reklama

Warnke i Stramowski: Historia miłości zaczęła się na planie. Grali skłócone małżeństwo

Katarzyna Warnke (44 l.) i Piotr Stramowski (34 l.) byli jedną z najbardziej medialnych i lubianych par polskiego show-biznesu. Często udzielali wywiadów i brali udział we wspólnych sesjach zdjęciowych do kolorowych magazynów. Ponadto śmiało relacjonowali swoje życie rodzinne w mediach społecznościowych. Niestety, potwierdziły się najgorsze plotki o rozstaniu. Jak wyglądała ich historia miłości?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski  byli małżeństwem od pięciu lat. Oboje są aktorami teatralnymi, filmowymi i telewizyjnymi. W Internecie niedawno pochwalili się odważnym zdjęciem, które zachwyciło fanów i pobudziło ich wyobraźnię. Niestety lubiana para właśnie potwierdziła swoje rozstanie, nad czym ubolewają fani, znajomi z branży, jak i internauci. Zniknęły też wszystkie wspólne zdjęcia z Instagrama Stramowskiego. Kasia Warnke zostawiła kilka wspólnych zdjęć na pamiątkę.

Reklama

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski: rozstanie

Jednak plotki o rozstaniu okazały się prawdziwe. Niecały tydzień temu na łamach Pomponika dywagowaliśmy na temat prawdziwości plotek o rzekomym kryzysie i rozstaniu Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego.

Dziś po północy, 12 października aktorzy udostępnili takie same oświadczenia na Instagramie. Wcześniej podsycili plotki pojawiając się na evencie modowym Party Fashion Night 2022... osobno! Dziennikarze i paparazzi prosili ich, aby stanęli razem, lecz oni skutecznie się opierali.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski: historia miłości na planie i sekretny ślub

Tak naprawdę połączyło ich aktorstwo, kiedy oboje dostali rolę w filmie "W spirali" i od momentu ich pierwszego spotkania w 2014 roku zaiskrzyło. Mogłoby się wydawać, że tych dwoje jest dla siebie stworzonych: "Okazało się, że ja chciałabym zagrać dziewczynę Bonda, a on Bonda. On Batmana, a ja Kobietę Kot" - mówiła Warnke.

Para pobrała się w 2016 roku w towarzystwie najbliższej rodziny i przyjaciół. Chcieli do końca chronić swoją prywatność, dlatego trzymali to wszystko w tajemnicy. 

"Spotkaliśmy się na planie filmu "W spirali" i to była miłość od pierwszego wejrzenia, która zakończyła się małżeństwem - mówiła aktorka - Chyba jesteśmy fajnym przykładem na to, że w świecie, w którym królują single, ludzie potrafią się wspierać i robić ze sobą ciekawe rzeczy. Zrobimy wszystko, by świecić przykładem dla innych".

We wrześniu 2019 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę Helenę. 

Jak wyglądały początki znajomości Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego?

Czasami początki bywają trudne i tak było w przypadku aktorskiej pary. Oboje przyznają, że zaczęli ten związek od niewłaściwej strony. Jak wyznał sam Piotr Stramowski, było to toksyczne, wyniszczające, czteroletnie małżeństwo, gdzie ludzie nie potrafią się dogadać. Podczas zdjęć do filmu oboje byli wyeksploatowani psychicznie i emocjonalnie. I wtedy razem z Katarzyną stwierdzili, że na planie nie będą się nawet dotykać i okazywać żadnych uczuć, ponieważ nie chcieli zdradzić, że są razem.

Po zakończeniu pracy nad filmem i powrocie do Warszawy para zrozumiała, że nawet się nie znają

"Nagle poczuliśmy, że jest dziwnie. Dziwnie i obco. Że my się właściwie nie znamy. Odważyłam się powiedzieć to Piotrkowi, a on szybko odpowiedział, że czuje dokładnie to samo - mówiła aktorka - Przy tym stole nie było Krzysztofa i Agnes, tylko my. Teraz rozumiem te melodramatyczne historie z Hollywood o wybuchu wielkiej miłości na planie filmowym, która umiera, kiedy kończy się film. To jest tragedia, kiedy człowiek temu ulega. Myśmy ulegli, pozwoliliśmy sobie na to szaleństwo i nadal jesteśmy razem".

Jakim małżeństwem jest Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski?

Chociaż dzieli ich spora różnica wieku - Katarzyna jest 10 lat starsza od męża - to oboje przyznają, że w ogóle tego nie odczuwają i nie stanowi to dla nich żadnego problemu. Najważniejsze dla nich w małżeństwie jest to, żeby się od siebie nie oddalać, a każdy problem rozwiązywać na bieżąco. Dla Piotra równie istotne jest wzajemnie zrozumienie, uwaga i czułość. Zaś aktorka zdradziła, że dla niej podstawą udanego związku jest przede wszystkim szczerość. 

Małżeństwo zgodnie twierdzi, że ich życie jest niezwykle namiętne, kolorowe i nie brakuje w nim nudy. A widać to na jednym z najnowszych zdjęć pary, które zachwyciło internautów. Na instagramowym profilu Katarzyny Warnke pojawiła się przepiękna, czarno-biała fotografia z mężem. Piotr obejmuje żonę, a ona pozuje w koronkowym, prześwitującym body.

Jak dalej potoczą się ich losy? Będziemy to z pewnością śledzić na bieżąco!

Zobacz też:

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się. Płynie wsparcie ze strony fanów: "Szkoda, najlepsza para szołbizu"

Katarzyna Warnke wyjawiła, że była zdradzana! "Niektórzy ludzie nie są stworzeni do związków stałych"

Katarzyna Warnke tyle jeszcze nie pokazała. Co za widok

Piotr Stramowski przyznał, że chodzi na terapię. Wszystko przez zdarzenia z dzieciństwa

Piotr Stramowski pozuje nago i snuje refleksję o próżności, przywołując... Katechizm Kościoła katolickiego

Warnke w dywaniku łazienkowym, kwitnąca Gessler, czekająca na okazję Horodyńska. Celebrytki na pokazie MMC

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy