Reklama

Reklama

Reklama

Każda mogła być jego! Wszystkie kobiety Pawła Deląga. Uwaga, ta lista będzie długa

Paweł Deląg (52 l.) to polski aktor, znany publiczności z wielu filmów i seriali. Jednak nie tylko wymienienie jego ról zajmuje co najmniej kilkanaście minut. Także związki artysty trudno jest wyliczyć jednym tchem. W mediach regularnie pojawiają się doniesienia o tym, z kim jest lub z kim już się nie spotyka Deląg. Aktor dementuje je, twierdząc, że to plotki, lub pozostawia bez komentarza. Kołakowska, Kulczyk, Skrzynecka. Która następna?

Zaczęło się niewinnie. Pierwsza wielka miłość Pawła Deląga. Jednak z pewnością nie ostatnia

To była studencka miłość. Paweł Deląg i Katarzyna Gajdarska poznali się w krakowskiej szkole teatralnej. Połączyła ich wspólna pasja, więc nie trzeba było wiele i uczucie pojawiło się błyskawicznie. Byli nierozłączni, młodzi i szaleńczo zakochani. Już w 1992 roku przyszedł na świat syn Deląga i Gajdarskiej. Dali mu na imię Paweł Junior. 

Niepokorna dusza początkującego amanta szybko dała o sobie znać. Nie dla niego były pieluchy, spacerki i inne obowiązki domowe. Kiedy synek miał zaledwie rok, Paweł Deląg spakował się i wyjechał do Warszawy. Oczywiście powodem przeprowadzki były kwestie zawodowe i to, że w stolicy miał większą szansę, aby rozwinąć karierę. Do domu już nigdy nie wrócił. Po latach aktorowi udało się odbudować relację z synem i mają teraz dobry kontakt.

Reklama

Lubił aktorki, na dłużej związał się z modelką. Deląg i Maria Seweryn oraz Bogna Sworowska, a w tle Katarzyna Skrzynecka

Deląg po przeprowadzce do Warszawy na dobre rozkręcił się jako aktor. Pojawiały się kolejne angaże. Nie mógł więc narzekać na brak zajęcia. W sferze prywatnej też sporo się działo. Zaczął spotykać się z Marią Seweryn. Znowu można było sądzić, że to będzie związek na dłużej. Jednak szybko okazało się, że to tylko epizod.

Później w jego orbicie pokazała się Katarzyna Skrzynecka. Znów była to "koleżanka z pracy". Randkowali, wzdychali i jak szybko pojawiło się zauroczenie, tak też szybko się skończyło. Po tym romansie nastąpił przełom, bowiem Deląg zmienił branżę. Miłosną oczywiście. Zawiązał się z Vice Miss Polonia, Bogną Sworowską.

Modelka przeżywała wtedy trudne chwile po tragicznej śmierci swojego partnera. Został on brutalnie zamordowany na jej oczach. Deląg miał być jej lekiem na całe zło. Przez jakiś czas wszystko szło po ich myśli. Jednak już po roku pojawiły się pierwsze zgrzyty. Związek nie przetrwał, a Deląg był znów wolną partią.

Quo vadis, Pawle? Do kolejnego romansu...

Później na miłosnej orbicie Pawła Deląga pojawiła się Patrycja MarkowskaPiosenkarka miała wtedy zaledwie 22 lata. Zaimponował jej starszy i zabójczo przystojny aktor. Najpierw wzdychała do niego, oglądając go w "Quo vadis", później poznała go osobiście. Okazało się, że od razu zaiskrzyło. Patrycja była energiczna i bardzo bezpośrednia, a Deląg zawsze miał słabość do kobiet z charakterem.

"Na 100 procent. Na full. Prawdziwy, spontaniczny, kretyn, wariat, mądry, fajny, seksowny, troskliwy, wyrozumiały, monogamiczny. I strasznie się wzruszam. Dzisiaj mam na szczęście takie poczucie, że nic nie robię wbrew sobie. I czasem nie wiem, czy to jest dobre dla mnie tak do końca, ale nie muszę z kolei siebie do niczego przekonywać" - odpowiedział na pytanie, jaki jest, gdy kocha, w wywiadzie dla "Imperium Kobiet".

Niestety szybko okazało się, że mają zupełnie różne priorytety. Patrycja, mimo młodego wieku, chciała stabilizacji. Paweł w tym czasie zupełnie o niej nie myślał. Stawiał na karierę, a jego życie prywatne nie mogło przeszkadzać mu w realizacji planów. Postanowili się rozstać.

Deląg oczywiście nie mógł długo być sam. Pocieszenie znalazł w ramionach Violi Kołakowskiej. Oboje byli po przejściach, zatem wspólnie chcieli ulżyć sobie w bólu po nieudanych miłościach. Szybko stali się nierozłączni. Młodsza partnerka imponowała Pawłowi pod każdym względem. Prasa kibicowała temu związkowi, a fani wróżyli, że niedługo będzie ślub. Jednocześnie pojawiły się plotki o tym, że Kołakowska zainteresowała się aktorem tylko po to, żeby umocnić swoją pozycję w branży. Tak czy inaczej, Paweł znów został singlem.

Z tego naprawdę mogło coś być. Najdłuższy związek Pawła Deląga

Okazało się, że trwałą relację aktor mógł zbudować tylko z kimś spoza branży. W 2009 roku zainteresował się piękną ortodontką ormiańskiego pochodzenia, Emmą Kiworkową-Rączkowską. Poznali się, gdy Paweł umówił się na wizytę w jej gabinecie. Wpadli sobie w oko, ale Emma nie od razu była w stanie zaufać słynnemu kobieciarzowi. Jednak z czasem uległa i stworzyli zgodną parę. Okazało się też, że lekarka dobrze odnalazła się w blasku fleszy i chętnie towarzyszyła swojemu partnerowi na oficjalnych imprezach.

Po kilku latach zdecydowali się na zaręczyny. Ponoć Emma miała już wybraną suknię ślubną. Marzyła o projekcie Gosi Baczyńskiej. Tuż przed planowaną datą ślubu Emma zdecydowała się zakończyć związek. Ponoć przyczyną tej decyzji była praca Pawła i to, że para nie miała dla siebie czasu.

"To wcale nie chodziło o prostego kosza, tylko była skomplikowana sytuacja rodzinna, zbyt często mnie nie było... Więc to nie było tak, że usłyszałem "nie". Musiałem dojrzeć" — wyjaśnił Deląg w wywiadzie dla "VIVY!".

Ach te rozstania i powroty. Dominika Kulczyk dziewczyną Pawła Deląga

Zazwyczaj to aktor był dla swoich partnerek tzw. dobrą partią. Gdy zainteresował się najbogatszą kobietą w kraju, Dominiką Kulczyk, los spłatał mu figla. Ten związek od początku był burzliwy. Trudno nawet zliczyć, ile razy para rozstawała się i ponownie dawała sobie szansę. Widywano ich w czułych objęciach na warszawskiej starówce. Później słuch o nich zaginął.

Deląg spotykał się też jakiś czas z aktorką, Agnieszką Harlą. Ostatnio pocieszał się w ramionach młodziutkiej uczestniczki programu "Top Model", Anny Markowskiej. Ostrzegaliśmy na początku, że trudno będzie za tym nadążyć!

Zobacz też:

Paweł Deląg został... dziadkiem! Posypały się liczne gratulacje!

Jakimowicz nie odpuszcza Pawłowi Delągowi

Paweł Deląg szczerze o swojej orientacji seksualnej

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy