Reklama
Reklama

Paweł Deląg został… dziadkiem! Posypały się liczne gratulacje!

Paweł Deląg doczekał się dwóch synów. Jak się okazuje, starszy z nich, który odziedziczył po nim nie tylko nazwisko, ale również imię, niedawno został ojcem, czyniąc aktora dziadkiem!

Paweł Deląg nie należy do grona gwiazd, które przesadnie chwalą się swoim życiem prywatnym. Wprawdzie w mediach zawsze było głośno o jego związkach, jednak on sam raczej unikał tego tematu w wywiadach.

W przeszłości aktor był związany m.in. z Katarzyną Gajdarską, która urodziła mu syna, również Pawła. Para nie wzięła ślubu i rozstali się krótko po narodzinach chłopca. Dziś Paweł Deląg junior ma 29 lat i zdążył założyć już własną rodzinę.

W lutym Paweł Deląg zamieścił na swoim profilu na Instagramie wideo ze ślubu swojego syna.

Reklama

"Mój syn wczoraj wziął ślub. Paweł i Ada wczoraj złożyli sobie małżeńską przysięgę. To piękny dzień dla nich, dla całej rodziny. Młodzi chcą patrzeć z ufnością w przyszłość, w przyszłość której jest pokój. Bezpiecznie (...)" - napisał wówczas.

Paweł Deląg został dziadkiem!

Jak się okazuje, młodzi małżonkowie niedawno zostali rodzicami! Paweł Deląg junior zamieścił na Instagramie zdjęcie ze swoją żoną zrobione podczas spaceru z dzieckiem. "Lubię te nasze wspólne spacery" - napisał.

Tym samym obwieścił wszystkim, że został ojcem. W komentarzach pojawiło się oczywiście mnóstwo gratulacji.

Paweł Deląg póki co nie pochwalił się, że został dziadkiem, jednak być może czeka na dogodny moment. Prywatnie jednak z pewnością pogratulował synowi i synowej.

Dla aktora jest to pierwszy wnuk. Gwiazdor ma jednak także drugiego syna z nieformalnego związku, Mikołaja, co wyszło na jaw dopiero kilka lat temu. Niewykluczone, że on w przyszłości również uczyni Pawła Deląga dziadkiem.

Przyłączamy się do gratulacji dla świeżo upieczonych rodziców, a także dziadka!

Zobacz też:

Jakimowicz nie odpuszcza Pawłowi Delągowi

Paweł Deląg szczerze o swojej orientacji seksualnej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Deląg | Paweł Deląg junior
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy