Reklama
Reklama

Sensacyjne wieści! Markowska dopiero się rozstała, a już coś takiego! W tle Paweł Deląg

Patrycja Markowska (42 l.) i Jacek Kopczyński (51 l.) niedawno poinformowali publikę o rozstaniu. Fani pary nadal mają nadzieję, że artystom uda się uratować wieloletni związek i nadal będą tworzyć rodzinę. Jak się okazuje, wokalistka może szukać pocieszenia w ramionach kogoś innego. Jeden z tabloidów donosi, że na jej horyzoncie znów jest Paweł Deląg. Czyżby stara miłość nie rdzewiała?

Patrycja Markowska (posłuchaj) i Jacek Kopczyński przez lata tworzyli udaną relację. Para nigdy nie sformalizowała związku, ale doczekała się syna Filipa, który ma już 14 lat. Od jakiegoś czasu w mediach coraz częściej pojawiały się pogłoski o kryzysie w ich domu.

Wokalistka i aktor spędzili osobno wakacje, a później przyznali, że zdecydowali się na rozstanie. Wcześniej próbowali ratować wypalające się uczucie i korzystali z pomocy terapeuty. Ostatecznie Patrycja i Jacek zdecydowali, żeby zakończyć związek i iść własnymi ścieżkami.

Reklama

Aktor znany z "M jak miłość" wyprowadził się już ze wspólnego domu w Wilanowie i rzucił się w wir pracy. Patrycja podobnie, dużo koncertuje, bierze udział w branżowych imprezach, spędza czas z rodzicami.

"Pomaga jej to przetrwać samotność. Mimo rozstania nie traci wiary w miłość" - zdradziła znajoma artystki w rozmowie z tabloidem "Na żywo".

Ta sama gazeta podaje, że również znajomość z byłą miłością pomaga Markowskiej podnieść się po trudnym rozstaniu!

Patrycja Markowska niedawno rozstała się z Jackiem Kopczyńskim. Wróci do… Pawła Deląga?

Patrycja Markowska i Paweł Deląg 20 lat temu tworzyli gorącą parę. Córka frontmana zespołu Perfect miała zaledwie 22 lata, gdy straciła głowę dla starszego o prawie 10 lat aktora. Artystka poznała Pawła w 2001 roku na premierze filmu "Quo vadis", piosenkarka była wtedy na początku kariery zawodowej i wydała pierwszą płytę, a Deląg był już rozpoznawalnym aktorem, do którego wzdychało wiele kobiet.

Dla młodziutkiej piosenkarki Deląg zostawił ówczesną partnerkę, Bognę Sworowską. Córka Grzegorza w mig zawróciła mu w głowie. Gazeta "Na żywo" podaje, że Patrycja urzekła go temperamentem, szczerością i bezpośredniością.

Razem brylowali na salonach i często pojawiali się na branżowych imprezach. Ostatecznie ich związek nie przetrwał próby czasu, ale byli zakochani do dziś darzą się szacunkiem i utrzymują ze sobą kontakt.

Kilka dni temu Markowska skomentowała zdjęcie Deląga. Pod jego postem zostawiła wymowny znak w postaci emotki ognia i napisała "ale fota". Jak widać, 42-latka obserwuje poczynania byłego chłopaka i jest na bieżąco z jego aktywnością w sieci.

"Patrycja i Paweł mieli cały czas ze sobą kontakt, przez te wszystkie lata. A ostatnio jest on intensywniejszy" - zdradziła w rozmowie z "Na żywo" koleżanka aktora.

Markowska i Deląg po latach znów mają dobrą relację, a na dodatek są osobami wolnymi. Czy ich drogi znów się splotą? Czy ożyje dawne uczucie?

W końcu powiedzenie, że stara miłość nie rdzewieje, sprawdziło się nie raz!

Zobaczcie również:

Markowska promienieje na gali w prześwitującej sukience. Nie widać żalu po rozstaniu z Kopczyńskim

Wieści o Markowskim od miesięcy niepokoiły. Córka pokazała, ja dziś wygląda

Patrycja Markowska "Wilczy pęd": Ciągnie wilka do gitar [RECENZJA]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | Paweł Deląg | Jacek Kopczyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy