Reklama
Reklama

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński rozstali się! Znajoma artystów zdradza szczegóły...

O kryzysie w związku Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego mówi się już od dawna. Para jednak konsekwentnie nie komentuje tych plotek. Teraz na jaw wyszły nowe fakty, które nie napawają optymizmem. "Niestety nie udało im się. Podjęli decyzję, że to koniec. Oboje bardzo to przeżywają" - zdradziła znajoma artystów w rozmowie z tygodnikiem "Dobry Tydzień".

Markowska i Kopczyński przechodzili kryzys po narodzinach syna

Patrycja Markowska (posłuchaj!) poznała Jacka Kopczyńskiego 16 lat temu na imprezie u znajomych. Aktor był jednak wtedy w związku, więc artystka odpuściła tę znajomość. "Nie dałam mu nawet numeru telefonu do siebie. Postawiłam sprawę jasno: nie będzie żadnych spotkań. Pamiętam, jak przepłakałam u mamy całą noc. Ona przyznała mi rację" - wspominała.

Reklama

Aktor jednak nie dał za wygraną. Po tym, jak rozstał się ze swoją ówczesną partnerką, zabiegał o względy Patrycji. Szybko się okazało, że wiele ich łączy. Z czasem pojawiło się uczucie, zamieszkali razem, a zaledwie dwa lata później na świat przyszedł ich syn, Filip.

W tamtym okresie przeżywali swój pierwszy kryzys. Artystka uważała, że winny tej sytuacji jest Jacek, ponieważ miał wybuchowy charakter. "Jeśli coś się psuje w parach na pewnym etapie, to z winy facetów i ich niecierpliwości. Oni powinni się pogodzić, że czasem są zepchnięci na drugi plan" - mówiła Markowska.

Markowska i Kopczyński zdecydowali się na terapię dla par

Kolejne lata przyniosły lepsze i gorsze momenty, a ich związek był dość burzliwy. Nigdy nie ukrywali, że przez ostatnie 15 lat, które spędzili razem, zdarzały się momenty zwątpienia. W jednym z wywiadów artystka przyznała, że zdecydowali się nawet na terapię dla par. 

Jacek wyznał wtedy, że byli na kilku zakrętach, ale zawsze walczyli o siebie. "Paradoksalnie to, co nas łączy, często sprowadza burze. Oboje mamy artystyczne dusze, jesteśmy nadwrażliwcami, lecz mimo tego całego szaleństwa, które dzieje się wokół, nasz dom traktujemy jak pewnego rodzaju twierdzę i azyl" - mówił w rozmowie z "Na żywo".

Markowska i Kopczyński nie mieszkają razem?

W wakacje pojawiły się doniesienia, że między partnerami nie jest najlepiej. Problemy miały być na tyle poważne, że spędzili osobno wakacje. Kopczyński wyjechał nad Bałtyk jedynie ze swoimi synami, Filipem i Maksymilianem, który jest owocem jego poprzedniego związku.

Po powrocie aktor miał już nie wrócić do ich wspólnego domu. "Jacek rzucił się w wir pracy na planach serialu "M jak miłość" i "Jagiellonowie". Ma też dużo prób w teatrze" - twierdził wtedy informator "Plejady".

Markowska i Kopczyński rozstali się

Teraz pojawiły się nowe informacje i nie są one optymistyczne. Według znajomej artystów Markowska i Kopczyński mieli się rozstać:

"Patrycja i Jacek chcieli wszystko przemyśleć. Liczyli, że pewien okres samotności, pozwoli im nabrać dystansu, uspokoić myśli i odbudują swój związek. Tak jak wiele razy to robili. Niestety nie udało im się. Podjęli decyzję, że to koniec. Oboje bardzo to przeżywają".

Według doniesień tygodnika "Dobry Tydzień", Kopczyński pomimo rozstania z Markowską, widuje swoich synów. "Brakuje mu wieczorów przy kominku, w domu w Wilanowie, rozmów, wspólnego śpiewania, a przede wszystkim codziennego kontaktu z Filipem. Tęskni za rodziną" - wyznała koleżanka pary.

Patrycja Markowska również bardzo przeżywa rozstanie z Jackiem. Stara się przelewać emocje na papier i pisze dużo tekstów.

Menadżerka wokalistki nie chciała komentować tych doniesień.

Myślicie, że jest choć cień szansy, że wrócą do siebie?

***

Zobacz również:

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński walczą z kolejnym kryzysem. Wieści znad morza smucą

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński zamieszkali oddzielnie. Czy to koniec związku?

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński mieli za sobą trudny okres. Uratowała ich terapia?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kopczyński | Patrycja Markowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy