Reklama
Reklama

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński mieli za sobą trudny okres. Uratowała ich terapia?

Relacja Patrycji Markowskiej (42 l.) i Jacka Kopczyńskiego (50 l.) od początku była wystawiana na próbę – kiedy się poznali, aktor miał żonę, a piosenkarka nie chciała wiązać się z zajętym mężczyzną. Jednak to nie jedyny kryzys, jaki ich dopadł… Poznajcie historię Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego!

Jacek Kopczyński jest aktorem oraz lektorem, jego głos mogliśmy usłyszeć m.in. w filmach o Misiu Yogi. Patrycja Markowska jest znaną piosenkarką, a jej piosenki niejednokrotnie stawały się przebojami.

Początek znajomości Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego

Po raz pierwszy spotkali się w 2006 roku - 27-letnia wówczas Patrycja Markowska podbijała listy przebojów, a Jacek Kopczyński był żonaty. I chociaż nie mieszkał już z żoną, to sławna piosenkarka dała mu kosza.

Reklama

"To był dla mnie dramat. Długo walczyłam z tym uczuciem, nie potrafiłam zaakceptować tego, że jest żonatym facetem, nawet jeśli nie mieszkał już z żoną. Nie dałam mu nawet numeru telefonu do siebie. Postawiłam sprawę jasno: nie będzie żadnych spotkań. Pamiętam, jak przepłakałam u mamy całą noc. Ona przyznała mi rację - wyznała wokalistka w rozmowie z magazynem "Gala".

Mimo wszystko Kopczyński nie poddał się, a pół roku później był już rozwiedziony. Zaprosił wtedy Patrycję na wycieczkę do Meksyku, gdzie zbliżyli się do siebie. Z podróży wrócili jako para.

Kopczyński i Markowska zostali rodzicami

Gdy piosenkarka była u szczytu kariery, dowiedziała się, że jest w ciąży. W wywiadzie dla "Gali" nie ukrywała, że była przerażona.

"Przeczuwałam, że moje życie przewróci się do góry nogami. Byłam w takim szoku, że wysłałam Jacka po trzy następne testy, bo uważałam, że ten się może mylić (...) bałam się, że nie podołam" - wyznała Markowska.

Kopczyński postanowił oświadczyć się ukochanej, a ciąża wokalistki przebiegała wzorowo - przez pierwsze 5 miesięcy Markowska nagrywała płytę i jeździła na koncerty! W 2018 roku przywitali na świecie syna Filipa.

Kryzys w związku Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego

W pewnym momencie nadszedł kryzys. Obydwoje mają wybuchowe temperamenty, więc ciężko było im dojść do porozumienia. Sięgnęli po pomoc terapeuty.

"Przeżyliśmy z Jackiem trudne chwile. Zdarzało się, że płakałam w poduszkę, bo on również bywa wybuchowy. Wydaje mi się, że jeśli coś się psuje w parach na pewnym etapie, to z winy facetów i ich niecierpliwości. Oni powinni się pogodzić, że czasem są zepchnięci na drugi plan. Z Jackiem jesteśmy tyle lat, walczymy o ten związek - powiedziała piosenkarka w “Gali".

Ostatecznie udało im się uratować związek.

A ślub?

Mimo że są razem 15 lat i mimo że Kopczyński oświadczył się artystce, to do tej pory para nie zdecydowała się na ślub. Podobno nie mają czasu o tym myśleć, a najważniejszy jest dla nich syn. Na co dzień mieszkają w Warszawie na Wilanowie. Para kupiła dom z ogrodem i często wychodzą na spacery do pobliskiego lasu. Mają również dom w Hiszpanii w okolicy Barcelony. Wolny czas spędzają właśnie tam. 

Najwidoczniej kryzys opuścił parę na dobre i cieszą się życiem w trójkę. Życzymy im wiele szczęścia i miłości!

Zobacz też:

Markowska i Kopczyński odmówili synowi

Markowska i Kopczyński długo na to czekali. Udało się!

Markowska po raz pierwszy od dawna pokazała syna. Podobny do mamy?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | Jacek Kopczyński
Reklama
Reklama
Reklama