Reklama
Reklama

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński zamieszkali oddzielnie. Czy to koniec związku?

Patrycja Markowska (42 l.) i Jacek Kopczyński (51 l.) są parą od ponad 15 lat. Choć historia ich relacji obfitowała w wiele zwrotów akcji i niełatwych doświadczeń, nigdy jeszcze jej przyszłość nie stała pod znakiem zapytania. Para mierzy się z poważnymi problemami. Aktor nie mieszka już z piosenkarką.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński: kryzys w związku

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński po raz pierwszy spotkali się w 2006 roku. Początkowo nic nie zapowiadało, że połączy ich uczucie. Aktor był żonaty i miał 2-letniego wówczas syna Maksymiliana. Piosenkarka nie była zainteresowana rozwijaniem znajomości z mężczyzną, który posiada rodzinę. Minęło pół roku, a Jacek Kopczyński rozwiódł się. Postanowił zawalczyć o nową kobietę. Zaproponował Patrycji Markowskiej wspólny wyjazd do Meksyku. Gwiazda zgodziła się i wraz z piosenkarzem wyruszyła w podróż. W tropikach połączyło ich silne uczucie. W 2008 roku na świat przyszedł syn Markowskiej i Kopczyńskiego. Dziś Filip ma już 14 lat. 

Reklama

Pomimo tego, że piosenkarka i aktor unikają dzielenia się szczegółami ze swojego życia osobistego, w wywiadach wiele razy dawali do zrozumienia, że ich relacja nie należy do łatwych. Na przestrzeni ostatnich miesięcy wiele razy dowiadywaliśmy się o problemach, z którymi się zmagają. W lipcu wyszło na jaw, że para korzystała z pomocy terapeuty. Miesiąc później Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński wybrali się na wakacje nad Morze Bałtyckie, aby nieco odpocząć i nabrać dystansu do problemów. Niestety wyjazd okazał się błędem. Musiało dojść do kolejnego spięcia, ponieważ pomimo przebywania w tym samym miejscu, wakacje spędzili oddzielnie. Aktor publikował na Instagramie zdjęcia z synami i psem. W swoich postach nie napomknął jednak o ukochanej.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński zamieszkali oddzielnie

Zarówno Patrycja Markowska, jak i Jacek Kopczyński przyznawali w wywiadach, że ich relacja niejednokrotnie była wystawiona na próbę. Za każdym razem udawało im się jednak znaleźć rozwiązanie. 

Teraz okazuje się, że problemy Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego są znacznie poważniejsze niż mogłoby się wydawać. Po powrocie znad morza Jacek Kopczyński wyprowadził się z domu, w którym dotychczas mieszkał z Patrycją Markowską na warszawskim Wilanowie. Wygląda na to, że para mierzy się z bardzo poważnym kryzysem. Czy to oznacza, że ich wspólna przyszłość stoi pod znakiem zapytania? Na razie nie wiemy, co planują. Jak donosi anonimowe źródło serwisu "Plejada", mężczyzna stara się jednak utrzymywać stały kontakt z synem. Pamięta również o dziecku z poprzedniego związku.

"Jacek rzucił się w wir pracy na planach serialu "M jak miłość" i "Jagiellonowie". Ma też dużo prób w teatrze" - zdradził anonimowy informator serwisu "Plejada".

Zobacz też:

Katarzyna Kolenda-Zaleska nie mogła nad sobą zapanować. Poseł doprowadził ją do furii

Jarosław Jakimowicz skomentował odejście Kurskiego. "Każdy z nich ma strach w oczach"

Kasia Tusk o ciężkiej pracy przedsiębiorczyni: "trzeba zmieniać papier toaletowy"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | Jacek Kopczyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy