Reklama
Reklama

Markowska przekazała smutne wieści o ojcu. To już koniec jego kariery?

Patrycja Markowska (42 l.) od lat na scenie występuje u boku swojego ojca, Grzegorza Markowskiego (68 l.), który jest wykonawcą przebojów "Nie płacz Ewka", "Autobiografia", czy "Chcemy być sobą". Po zakończonym koncercie na tegorocznym Top of the Top Sopot Festival wokalistka udzieliła kilku wywiadów i zdradziła, co dalej z karierą artystyczną lidera Perfectu! Wielu fanów będzie miało powód do smutku...

Patrycja Markowska (posłuchaj) była gościem podczas Top of the Top Sopot Festival 2022. W Operze Leśnej wywołała mały skandal, a to wszystko za sprawą utworu Erica Claptona "Layla", który odśpiewała na sopockiej scenie. Jej wykonanie nie spodobało się Wojciechowi Mannowi, dziennikarz bez ogródek przyznał, że 42-latka "całkowicie zmasakrowała" piosenkę.

Reklama

Następnie piosenkarka zaprezentowała nowy singiel inspirowany indiańską kulturą, który powstał z udziałem zespołu Huu-Ska Luta. Publika również i ten projekt różnorodnie oceniła. Jednak córka wokalisty Perfectu nie przejęła się niepochlebnymi opiniami na swój temat i po zakończonym występie udzieliła kilku wywiadów.

Odniosła się również do swojego ojca i końca jego kariery!

Markowska przekazała smutne wieści o ojcu. To już koniec jego kariery?

Artystka w rozmowie z "Pudelkiem" pokusiła się o szczere wyznanie na temat Grzegorza Markowskiego. Ze smutkiem przyznała, że niebawem wystąpi z nim na scenie, ale będzie to jeden z jego ostatnich koncertów. Patrycja podkreśliła, że będzie jeszcze namawiać 68-latka do pojawiania się przed publiką.

Dodała również, jak wygląda praca z autorem hitu "Nie płacz Ewka".

"Próby z nim są bardzo szybkie. Myślę, że to jeden z ostatnich występów taty. Będę go cały czas namawiać i mam nadzieję, że czasami będzie się zgadzał" - zaznaczyła w rozmowie z portalem.

Macie nadzieje, że Markowski jednak zmieni zdanie i będzie go można jeszcze podziwiać w trasie?

Patrycja Markowska: wiek, kariera, rodzina

Patrycja Markowska urodziła się 21 grudnia 1979 roku w Warszawie. Jest córką Grzegorza i Krystyny Markowskich. W 2001 roku wydała debiutancki album. Łącznie na rynku muzycznym pojawiło się aż dziewięć jej płyt.

Prywatnie związana z aktorem Jackiem Kopczyńskim, z którym ma syna Filipa.

Zobaczcie również:

Markowska ucieka z Polski? To tam znalazła swój azyl

Związek Markowskiej uratowała terapia?

To nie były plotki o synu Markowskiej. "Mamy problem"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy