Reklama
Reklama

Markowska natychmiast ucięła temat. Wstrząsająca tajemnica rodziny wyszła na jaw. Nieślubne dziecko w tle

Patrycja Markowska to córka słynnego lidera Perfectu, która postanowiła pójść w ślady sławnego ojca i sama zaczęła podbijać polski show-biznes. O życiu prywatnym rodziny Markowskich przez te wszystkie lata tabloidy napisały naprawdę sporo. Jednak chyba mało kto pamięta o tym, że jakiś czas temu wyszło na jaw, że Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna. Jednak to słowa jego córki najmocniej zadziwiają...

Grzegorz Markowski na scenie występuje od kilku dekad. Jakiś czas temu wziął jednak sobie do serca słowa jednej ze swych piosenek i postanowił "zejść ze sceny niepokonanym". 

Jakiś czas temu pojawiły się do tego informacje o problemach zdrowotnych lidera Perfectu. Sama córka przyznała w wywiadzie dla magazynu Co Za Tydzień, że ojciec już nie ma nawet ochoty wychodzić na scenę. 

"Tak szczerze powiem, że tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać. Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł" - wyznała zmartwiona córka, która obiecała jednak, że nie pozwoli mu do końca "zdziadzieć" na kanapie. 

Reklama

Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna

Niespodziewanie do mediów wrócił za to temat, który może sprawić, że o Markowskim znów będzie głośno. Mało kto pamięta, że kilka lat temu ujawniono, że gwiazdor ma nieślubnego syna. 

"Fakt" donosił, że to dziecko sąsiadki z Józefowa. Syn urodził się jednak w momencie, gdy jego rodzice przestali już się spotykać. Potem Markowski zakochał się w matce Patrycji.

Z ustaleń tabloidu wynikało, że matka chłopca nie chciała, by miał on kontakty z ojcem, bo w ten sposób chciał utrzeć mu nosa, że ją zostawił samą z dzieckiem. Po pewnym czasie Markowski przestał zabiegać o spotkania. 

Po latach syn Markowskiego przerwał jednak milczenie i opowiedział, jak wyglądają obecnie jego relacje z ojcem...

"Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami" - wyznał "Faktowi". 

Co ciekawe, równie niewiele do powiedzenia miała Patrycja, która również nigdy nie miała potrzeby, by nawiązać kontakt z bratem. Zapytana o rodzinną tajemnicę, natychmiast ucięła niewygodny temat...

"Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam" - wyjaśniła w "Fakcie". 

Wiedzieliście, że Markowski miał nieślubne dziecko?

Zobacz także:

Markowska ucieka z Polski? To tam znalazła swój azyl

Związek Markowskiej uratowała terapia?

To nie były plotki o synu Markowskiej. "Mamy problem"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | Grzegorz Markowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy