Reklama
Reklama

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska. Historia ich miłości w blasku fleszy

Karolina Brzuszczyńska (28 l.) i Agnieszka Skrzeczkowska (32 l.) zyskały popularność jako para biorąca udział w castingu do 9. edycji programu "Top Model". Jurorzy stwierdzili jednak, że szansę otrzyma tylko druga z nich.

Karolina Brzuszczyńska, która na Instagramie ma pseudonim "Way Of Blonde" jest obecnie zawodniczką Fame MMA, prosi też o pomoc do swojego śmiertelnie chorego brataAgnieszka Skrzeczkowska z kolei brała udział w programie "Top Model", dzięki któremu obie dziewczyny zyskały ogromną popularność. Jak wyglądała ich historia miłości?

Reklama

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska: popularne dziewczyny o wielu talentach

Choć popularność dziewczyn jako influencerek publikujących na Tik Toku i Instagramie rozpoczęła się od programu telewizyjnego, mają one znacznie więcej talentów! Karolina jest trenerką personalną, a Agnieszka była dyrektorką marketingu i specjalistką ds. wizerunku marki.

Dziewczyny już od pewnego czasu planowały zajście w ciążę, jednak wiązało się to z wieloma trudnościami. Oto ich wypowiedź z serwisu  "Co za tydzień":

Podczas tego samego wywiadu Karolina podzieliła się z fanami pewną informacją:

Jak już wiemy, dziewczyny zdecydują się na pobranie komórki. Oprócz dziecka mają w planach także ślub, jednak ze względu na skomplikowaną biurokrację zrezygnowały z marzenia o ceremonii w pięknej Barcelonie. Zamiast tego wybiorą kolorowe Las Vegas!

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska: jak reagują na hejt?

Temat posiadania dzieci przez pary homoseksualne - choć jest odbierany coraz lepiej, szczególnie wśród osób młodych - dalej ma swoich przeciwników. Dziewczyny dystansują się od nieprzyjemnych komentarzy i często z nich żartują.

Aktualnie Karolina i Agnieszka odłożyły decyzję o potomku, uznając, że jest na to zdecydowanie za wcześnie. Obie panie utrzymują jednak, że jeśli już do tego dojdzie, wszystko odbędzie się zgodnie z określonym wyżej planem.

Jak zgodnie stwierdzają, na pewno nie skorzystają z pomocy żadnego znanego mężczyzny, bo czułyby się z tym dziwnie. Zamierzają wybrać dawcę w banku spermy.

Na razie zdecydowały się na zakup pieska. Słodka rasa pudel toy robi prawdziwą furorę na ich Instagramie!

Książka Karoliny Brzuszczyńskiej i Agnieszki Skrzeczkowskiej

Dziewczyny w 2021 r. zdecydowały się na wydanie książki, w której otwierają się i pokazują, że nie zawsze ich życie wyglądało tak szczęśliwie, jak dziś. W książce wracają wspomnieniami do przeszłości, w której nie brakowało trudności! Opowiadając swoją historię chcą dodać odwagi osobom, które boją się przyznać bliskim do swojej orientacji.

Książkę można kupić w dużych księgarniach i online, np. na oficjalnej stronie dziewczyn www.powergirls.com.pl

Zobacz też:

Olga Tokarczuk odezwała się w sprawie Rosji. Teraz mówi o niej cały świat!

Eurowizja 2022. TVP nareszcie ujawniła pełen skład jury. Kto głosował na Ukrainę?

Wróżka Anna Kempisty o Polsce na mundialu w Katarze: "Niesmaczna sytuacja z organizacją"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Brzuszczyńska | Agnieszka Skrzeczkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy