Reklama

Reklama

Reklama

Lesbijki z "Top Model" podjęły kluczową decyzję: "Jesteśmy związane bardziej niż małżeństwo"

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska to influencerki, które zyskały szeroką rozpoznawalność za sprawą udziału w 9. edycji programu "Top Model". Dziewczyny od początku show nie ukrywały, swojego związku, co wzbudziło ogromne zainteresowanie telewidzów. Uczestniczki pojawiły się ostatnio w "śniadaniówce" i opowiedziały o dużych zmianach, które zaszły w ich prywatnym życiu.

Lesbijki z "Top Model" podjęły kluczową decyzję: "Jesteśmy związane bardziej niż małżeństwo"

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska przyszły na casting do "Top Model" jako kochająca się para. Choć do programu zakwalifikowała się tylko Agnieszka, to popularność, którą zyskały w show, szybko przekuły w sukces na social mediach. 

Na początku maja dziewczyny pojawiły się w programie "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziały o tym, jak zmieniła się ich relacja po programie. Okazuje się, że celebrytki świetnie radzą sobie jako influencerki. Poza tym Karolina jest trenerką personalną, jej dziewczyna zaś realizuje się w branży marketingowej. Poza sukcesem zawodowym pojawiła się pewna zmiana w życiu dziewczyn - obie postanowiły pójść o krok dalej w swojej relacji i wzięły wspólny kredyt.

Reklama

Jak twierdzą, takie zobowiązanie łączy trwalej niż małżeństwo, które dla osób będących w związkach homoseksualnych nadal jest niemożliwe w Polsce.

Influencerki są parą już od kilku lat, dlatego od dłuższego czasu planują ślub. W programie zdradziły, iż biorą pod uwagę organizację tego wydarzenia w Las Vegas. Ceremonia miałaby mieć wymiar symboliczny, jednak samo wesele odbyłoby się w tradycyjnej formie.

To nie koniec wspólnych planów Karoliny i Agnieszki. Dziewczyny są zdecydowane na powiększenie rodziny.

Zobacz też:

Marcjanna Lelek dokonała coming outu! "Pół roku temu zakochałam się w dziewczynie"

Eurowizja 2022. Krystian Ochman zdradził tajemnice. "Za wszystko trzeba płacić, nawet za krzesło"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Brzuszczyńska | Agnieszka Skrzeczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy