Reklama

Reklama

Reklama

Uczestniczki "Top Model" zakładają rodzinę! "Karolina urodzi dziecko z moimi genami"

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska zdobyły popularność za sprawą castingu do programu "Top Model". Lesbijki potwierdziły plany dotyczące powiększenia rodziny podczas sesji "Q&A" na Instagramie. Jakie imię chcą dać swojemu dziecku?

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska planują dzieci

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska zdobyły popularność za sprawą castingu do programu "Top Model". Dalej przeszła jedynie Agnieszka, ale o Karolinie też zrobiło się głośno, gdy wystąpiła w Fame MMA.

Dziewczyny prywatnie są parą od czterech lat i prowadzą wspólnie kanał na YouTubie "POWER GIRLS". Połączyła je między innymi miłość do sportu i podróży. Już w czasie castingów zdradziły, że są zaręczone i marzy im się ślub w Barcelonie.

Są też bardzo aktywne w mediach społecznościowych, a na "ściankach" nie szczędzą sobie czułości. Czy planują jednak założyć rodzinę?

Okazuje się, że już na początku relacji Karolina oświadczyła, że chciałaby mieć trójkę dzieci. Agnieszka była zszokowana, ponieważ ona planowała tylko jedno!

Para influencerek-lesbijek wyznała podczas ostatniej sesji "Q&A" na Instagramie, że to Karolina urodzi im potomka. Jeden z fanów koniecznie chciał wiedzieć, kto zostałby dawcą nasienia. 

Reklama

Dodała też, że robiła ostatnio badania i może urodzić, więc jeśli podejmą decyzję o powiększeniu rodziny, to również rozważa taką opcję. Co natomiast z imionami pociech?

Zobacz też:

Doda pręży się na dachu limuzyny podczas swojej "imprezy rozwodowej"!

Brat Durczoka przemawiał na pogrzebie. Ale to słowa przyjaciela łamią serce

Meg Ryan kończy 60 lat. Przypominamy jej kultowe role!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy