Reklama
Reklama

Tak Doda świętuje rozwód! Szokujące sceny w centrum Warszawy

Doda (37 l.) postanowiła hucznie świętować rozstanie z Emilem Stępniewskim! Gwiazda wyprawiła imprezę, jakiej Warszawa jeszcze nie widziała! Rabczewska urządziła prywatne przyjęcie, na które przyjechała na dachu limuzyny.

Dorota Rabczewska i Emil Stępień oficjalnie nie są już małżeństwem. Doda postanowiła świętować ten fakt w swoim stylu. Gwiazda wyprawiła huczną, prywatną "imprezę rozwodową", na którą zaprosiła swoich znajomych. Co to było za wydarzenie! Celebrytka przyjechała do swoich gości limuzyną, na której zrobiła sobie prawdziwą sesję zdjęciową.

Doda założyła na to wydarzenie kusą, błyszczącą, białą sukienkę, a stylizację uzupełniła długim białym welonem i tiarą z napisem "divorced", czyli "rozwiedziona". Celebrytka wyglądem zapierała dech w piersiach!

Reklama

Doda na swojej imprezie rozwodowej pozuje na limuzynie!

Trzeba przyznać, że Dorota Rabczewska umie urządzić imprezę z rozmachem. Jej niezwykła stylizacja i huczna impreza zapiszą się na długo w pamięci gości.

Zobacz też:

Małgorzata Godlewska odznaczona! Nagrodę dostała od Ministra Zdrowia!

Piotr Gąsowski donosi ze szpitalnego łóżka: "Życzą mi, żebym zdechł"

Meg Ryan kończy 60 lat. Przypominamy jej kultowe role!

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy