Reklama
Reklama

Doda znowu wyprzedaje swoje ciało na Instagramie! Widok cennika zwala z nóg!

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska, znowu postanowiła ostro namieszać! Artystka kolejny raz postanowiła sprzedać swoje ciało na Instagramie za nie bagatela 615 dolarów! To ostatnia okazja na "zakup" artystki, bo kolejny drop będzie kosztował ponad 1000 dolarów!

Doda jakiś czas temu poinformowała swoich fanów o innowacyjnym pomyśle na wzbogacenie się. Celebrytka przy pomocy filmy Wolfstudios zeskanowała swoje ciało i podzieliła je na 400 części. Po co to wszystko?

Okazało się, że każdy mógł nabyć fragment Dody, oczywiście za odpowiednią opłatą! Za pośrednictwem swojego instagrama gwiazda podkreśliła, że jako pierwsza z gwiazd zdecydowała się na sprzedaż swojej cyfrowej wersji. 

Na samym początku do sprzedaży weszło 30 kawałków "ciała Dody". Każdy z nich kosztował ponad 200 dolarów.

W drugim "dropie" cena wzrosła do 368 dolarów, a już od soboty wystartuje trzeci - za ponad 600 dolarów! Na swoim Instastory Doda podkreśliła, że to ostatnia szansa na zakup części ciała w "okazyjnej" cenie. Kolejna sprzedaż przekroczy wartość tysiąca dolarów!

Reklama

Tym razem fani mogą liczyć na kilka dodatków. Posiadanie cyfrowej Dody na własność to nie wszystko. Z okazji ostatniego "rzutu" piosenkarka przygotowała bowiem kilka niespodzianek!

Skorzystacie z okazji i skusicie się na Dodę?

Zobacz też:

Doda weźmie udział w "Tańcu z Gwiazdami"? Tylko pod jednym warunkiem!

Doda znowu to zrobiła! Jej ciało sprzedało się w kilka minut!

Nicole Scherzinger na wakacjach w bikini! Obłędna figura

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy