Reklama
Reklama

Doda nie spocznie! Chce rozwodu kościelnego z Emilem!

Dorota Rabczewska jest oficjalnie rozwódką, a nawet dwukrotną rozwódką. Nie zamierza jednak odpuszczać i ponoć będzie się starać także o tzw. rozwód kościelny!

Doda ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. O ile jednak pierwszego - z Radkiem Majdanem -  nie wspomina aż tak źle, o tyle drugie już tak.

Rabczewska od miesięcy jest na wojennej ścieżce z mężem, z którym pracowała również nad filmem "Dziewczyny z Dubaju". Byłą już parę poróżniła jednak nie tylko praca, ale także sprawy osobiste.

Niedawno wokalistka wyjawiła, że jest po ciężkiej terapii, którą musiała odbyć w związku z problemami małżeńskimi.

Doda chce unieważnić małżeństwo kościelne!

Reklama

Dodzie chyba naprawdę bardzo zależy na całkowitym odcięciu się od byłego już męża. Do tego stopnia, że chce się postarać też o unieważnienie małżeństwa kościelnego!

W przeszłości sprawy wiary nie były dla niej szczególnie ważne. Kiedy jednak poznała Emila Stępnia, nawróciła się i chętnie przystała na ślub kościelny. Dziś chce to całkowicie odkręcić.

W tym celu poszła po radę do księdza, który upewnił ją w przekonaniu, że ma solidne podstawy ku temu, by takowy rozwód dostać.

Doda będzie musiała jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż taka procedura jest dość skomplikowana i trwa około dwóch lat, a niektórzy czekają dużo dłużej.

Zobacz też:

Skandal z Piotrem Zeltem i rzeczniczką Straży Granicznej!

Piotr Kraśko wspomina Kamila Durczoka

Tak Racewicz pożegnała Kamila Durczoka

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy