Reklama
Reklama

Zrelaksowana Doda cała na różowo. Została przyłapana. I to z kim

Doda będzie jedną z gwiazd dzisiejszego Polsat Hit Festiwalu. Sopocka impreza potrwa dwa dni, a piątek poświęcony jest największym hitom radiowym. Doda przed koncertami została przyłapana przez fotoreporterów. U jej boku szła największa miłość życia.

Zrelaksowana Doda cała na różowo. Została przyłapana. I to z kim

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Doda pojawi się na scenie Polsat Hit Festiwal wraz ze Smolastym, aby wykonać ich wielki hit "Nim zajdzie słońce". Zanim jednak wkroczy na scenę, fotoreporterzy przyłapali ją przed koncertami przechadzającą się ze swoją największą miłością.

Polsat Hit Festiwal. Doda cała na różowo. Relaksuje się w towarzystwie pieska

Doda, jak na królową przystało, przed koncertami ubrała różowy zestaw dresowy z krótką bluzą, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć jej wyrzeźbiony brzuch. Na głowie artystka miała (oprócz peruki) różową bandamkę. Stylizację dopełniały różowe okulary w serduszka, a także różowe obuwie sportowe na platformie.

Reklama

Jednak największą gwiazdą był tutaj pies wokalistki, Wolfie. Doda przyznała, że czworonożny przyjaciel rasy Chihuahua jest jej oczkiem w głowie. Niedawno wyznała, że zabiera go ze sobą wszędzie, a zatem musiał się pojawić i na Polsat Hit Festiwalu.

"Ja nawet wolałabym go wszędzie nie zabierać, ale nie pozostawia mi wyboru. Gdy zamykam drzwi od mieszkania, słyszę jego piszczenie i serce mi pęka - mówiła Doda ostatnio dla "Super Expressu".

Polsat Hit Festiwal 2024: Kto wystąpi w piątek, 24 maja?

Piątek, 24 maja, czyli w pierwszy dzień Polsat Hit Festiwal będzie pod znakiem Radiowego Przeboju Roku. Na scenie wystąpią: Dawid KwiatkowskiDoda, Lanberry, Margaret, Natalia Zastępa ,Oskar Cyms ,Roksana WęgielSmolastyTribbs.

Z kolei z okazji świętowania jubileuszu pracy artystycznej z wyjątkowym repertuarem przedstawią się: Golec uOrkiestra, Danzel i Andrzej Piaseczny. Nie zabraknie też wyjątkowych gości, jak i Kuba BadachKamil Bednarek, Piotr CugowskiEnej, Gromee i Kayah.

Polsat Hit Festiwal 2024: Kto wystąpi w sobotę, 25 maja?

Program na sobotę, 25 maja zapowiada się równie ciekawie. Dzień będzie podzielony na cztery segmenty tematyczne. Pierwszy z nich poświęcony będzie koncertom artystów, którzy debiutowali w Polsacie. Na scenie wystąpią: Zakopower, Kuba BadachEnejAnia DąbrowskaKrzysztof ZalewskiAfromental.

Następnie odbędzie się Koncert Diamentowy artystów, których piosenki pokryły się diamentowym statusem: Smolasty, Blanka, Skolim, Malik Montana.

Nie zabraknie też jubileuszu Majki Jeżowskiej, która wystąpi z Krystyną Prońko, a także koncertu poświęconego twórczości Zbigniewa Wodeckiego.

Polsat Hit Festiwal: Gdzie oglądać?

Fani muzyki i gwiazd mogą oglądać Polsat Hit Festiwal  w piątek 24 maja i sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie, a także na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Bracia Golec nie zaprosili Maryli Rodowicz. Oto prawdziwy powód [POMPONIK EXCLUSIVE]

Lanberry krytykuje artystów używających playbacku."To absolutnie odpada w moim przypadku" [POMPONIK EXCLUSIVE] 

Polsat Hit Festiwal 2024. Kto wystąpi w sobotę, 25 maja? Sprawdź program

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy