Reklama
Reklama

Zenek Martyniuk wrócił rozczarowany z sylwestra? Do tego doszły problemy rodzinne! "Zenek się wstydzi"

Zenek Martyniuk (52 l.) pojechał na sylwestra do Zakopanego z nadzieją, że uda mu się trochę odpocząć od problemów rodzinnych. Liczył, że w stolicy Tatr zastanie mnóstwo śniegu i zabierze ukochaną Dankę na kulig. Niestety, plany wzięły w łeb. Do tego po sylwestrze wróciły stare problemy. "Zenek się wstydzi, bo tyle mówił o poprawie syna Daniela, a teraz widać, ile warta była ta poprawa" - mówi osoba zaprzyjaźniona z rodziną Martyniuków.

Sylwester 2021. Martyniuk rozczarowany

Końcówka roku była intensywna dla Zenka Martyniuka. "Król disco polo" postanowił połączyć pracę z wypoczynkiem i jadąc do Zakopanego, zaplanował kilka atrakcji. W końcu było co świętować - za kilkuminutowy koncert sylwestrowy zarobił niemało, bo - według nieoficjalnych informacji - aż 100 tys. zł.

Reklama

Niestety, w sylwestra była odwilż i z góralskiego kuligu wyszły nici. Żona gwiazdora do domu w Grabówce pod Białymstokiem wróciła niepocieszona. Zenek obiecał jej, że gdy tylko warunki atmosferyczne będą nieco bardziej sprzyjające zimowym rozrywkom, wrócą do Zakopanego. Tymczasem robił, co w jego mocy, by jakoś umilić czas Danucie.

U Martyniuków po sylwestrze stare problemy: Zenek się wstydzi

Ten rok będzie inny od poprzedniego. Zenek Martyniuk, mając już dość problemów syna Daniela, postanowił się od niego odciąć. Kiedy chłopak ostatnio zwyzywał sędzię, która zdecydowała, że przez sześć lat nie będzie mógł prowadzić samochodu, czy pobudzony i agresywny wtargnął do sklepu spożywczego, by kupić kokainę, czara goryczy przelała się.

Nie jest już tajemnicą, że Zenek wstydzi się za swojego jedynaka, którego w 2022 roku czekają kolejne problemy. Wprawdzie ekspedientka ze sklepu spożywczego nie planuje składać zawiadomienia, prokuratura prawdopodobnie postawi Danielowi Martyniukowi zarzut znieważenia sądu.

Dziennikarze tygodnika "Twoje Imperium" dowiedzieli się nieoficjalnie, że "Martyniuk już nie chce świecić za syna oczami".

Gwiazdor disco polo w nowym roku postanowił nie zważać na zachowanie rozpuszczonego jedynaka i zająć się swoim życiem.

Zobacz też:

Zenek Martyniuk potwierdził plotki. W tle 26-letnia Daria

Decyzja w sprawie nowych obostrzeń w środę lub w piątek

Kolejna przeprowadzka Meghan i księcia Harry'ego?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk | Sylwester 2021
Reklama
Reklama
Reklama