Reklama
Reklama

Zenek Martyniuk potwierdził plotki! W tle 26-letnia Daria! "Młoda i piękna"

Zenek Martyniuk nie przestaje zaskakiwać. Król disco polo w jednym z ostatnich wywiadów zaczął rozpływać się nad pewną ponętną 26-latką, która próbuje zrobić karierę w show-biznesie. Wokalista jest nią zachwycony i nie ukrywa, że cieszy się na kolejne z nią spotkanie...

Zenek Martyniuk będzie jedną z gwiazd tegorocznego sylwestra w TVP. Do Zakopanego pojedzie, by wyśpiewać m.in. swój największy hit "Przez twe oczy zielone".

Król disco polo nie ukrywa, że cieszy się na ten koncert jeszcze z jednego powodu. Tym powodem jest 26-letnia wokalistka Daria. 

Okazuje się, że Zenek pilnie śledzi jej karierę i mocno jej kibicuje...

"Po raz pierwszy usłyszałem piosenkę Darii „Paranoia” dzięki koledze, który pokazał mi ją dwa dni po premierze utworu. Od tamtej pory słucham jej bardzo często i jest to piosenka, która cały czas siedzi mi w głowie, bo szybko wpada w ucho i ma super bit. Już nie mogę się doczekać jej występu na scenie w Zakopanem" - ekscytuje się Martyniuk w rozmowie z fakt.pl.

Reklama

Muzyk nie ukrywa, że także wizualnie Daria bardzo mu podpasowała...

"Świetna, młoda, piękna wokalistka" - zachwyca się. 

Kim jest Daria Marx?

26-latka posługuje się pseudonimem artystycznym Daria Marx, ale tak naprawdę to Daria Marcinkowska, 

Dziewczyna dała się szerzej poznać dzięki udziałowi w 10. edycji "The Voice of Poland", gdzie trafiła do drużyny Margaret. 

Z programu dość szybko jednak odpadła, ale nie zaszkodziło to jej karierze. Podpisała bowiem kontrakt z niemiecką wytwórnią, dla której nagrywa teraz piosenki. 

W Polsce rekomendacja od Zenka z pewnością także przysporzy jej nowych fanów...

Zobacz też:

Olga Bończyk czekała pięć lat, by ujawnić nagranie ze Zbigniewem Wodeckim

Niezwykły gest Stuhra i jego żony. Przyjęli do domu Syryjkę

Pierwsze zdjęcie córki Harry'ego i Meghan

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama