Reklama
Reklama

Patrycja Tuchlińska pokazała luksusową rezydencję miliardera! Święta pełne przepychu!

Patrycja Tuchlińska (26 l.) i Józef Wojciechowski (74 l.) kilka miesięcy temu powitali na świecie swoje wspólne dziecko. Tegoroczne Boże Narodzenie jest więc pierwszym, które spędzą we troje. Piękna mama postanowiła się przyłożyć, aby te święta były wyjątkowe i niezapomniane, a do tego bardzo luksusowe. Zdjęciami pochwaliła się w sieci...

Związek Patrycji Tuchlińskiej i starszego od niej o blisko 50 lat miliardera Józefa Wojciechowskiego wywołał ogromne poruszenie wśród opinii publicznej.

Miliarder i były właściciel Polonii Warszawa wiedzie szczęśliwe życie u boku 26-latki, która do tego kilka miesięcy temu urodziła mu potomka. 

Wygląda na to, że tych dwoje naprawdę świetnie się dogaduje i nic nie robią sobie ze złośliwych komentarzy, w których ludzie zarzucają młodej mamie, że z biznesmenem jest tylko dla pieniędzy.

Sama Patrycja zdaje sobie najwyraźniej sprawę, że jej luksusowe życie mogłoby denerwować Polaków, dlatego mocno ogranicza swoją aktywność w sieci. 

Reklama

Na jej Instagramie oczywiście pojawiają się zdjęcia z egzotycznych wakacji czy wypadów na zakupy u najdroższych projektantów, ale trzeba przyznać, że publikuje je dość sporadycznie. 

Patrycja Tuchlińska pokazała, jak wygląda jej dom na święta

Najwyraźniej celebrytce udzieliła się jednak świąteczna atmosfera na tyle, że postanowiła co nieco pokazać w sieci. 

Na profilu instagramowym Tuchlińska pochwaliła się, jak świętują Boże Narodzenie. Żona miliardera pokazał m.in. bogato zastawiony stół, którego nie powstydziłaby się Joanna Przetakiewicz. 26-latka udekorowała go złotymi świecznikami oraz kwiatami.

Na kolejnym zdjęciu Patrycja pozuje z córeczką, którą trzyma na rękach. Uwagę zwraca także jej kreacja. Biała sukienka z paskiem od Dolce & Gabbana za kilka tysięcy złotych. 

Jak wam się podobają święta w wersji "na bogato"?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama