Reklama

Reklama

Reklama

Zdjęcie Ibisza w szpitalu obiegło media. Fani się zaniepokoili!

Krzysztof Ibisz (57 l.) niedługo po raz trzeci zostanie ojcem. Prezenter i jego żona Joanna spodziewają się potomka. Pomimo zbliżającego się terminu porodu gwiazdor Polsatu nie zwalnia tempa i nadal pracuje. Niedawno pochwalił się również zdjęciem ze szpitala, a jego publikacja zaniepokoiła fanów!

Krzysztof Ibisz znany jest z tego, że dba o zdrowie, kondycję i sylwetkę. 57-latek jest również bardzo aktywny zawodowo. Od 2014 roku współprowadzi program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", a także jest konferansjerem na wielu branżowych imprezach. Jego fani mogą go obserwować na Instagramie, gdzie kontaktuje się z internautami.

To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował zdjęcie, które zmroziło publikę.

Reklama

Na załączonej relacji Ibisz pozuje do ujęcia ze szpitalnego łóżka, a także jest podłączony do kroplówki i aparatury!

Krzysztof Ibisz w szpitalu? Niepokojące zdjęcie obiegło internet!

Krzysztof Ibisz nieźle wystraszył fanów. Wszystko przez niedawno dodane zdjęcie. 57-latek, w pasiastej piżamie i to w szpitalnym łóżku? Jak się okazało, przerażający kadr pochodzi z planu zdjęciowego, a sympatycznemu prezenterowi nic się nie stało!

"Spokojnie, to ja, ale tylko w pracy. Już wkrótce w pewnym serialu" - zaznaczył.

Ibisz podkreślił, że obecnie pracuje na planie, ale nie zdradził, jakiego serialu. Czyżby szykował gratkę dla widzów i już niedługo zobaczymy go w nowej roli?

Krzysztof Ibisz: wiek, kariera

Krzysztof Ibisz urodził się 25 lutego 1967 roku w Warszawie. Po zakończeniu liceum ogólnokształcącego rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi, a następnie studia podyplomowe w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. W 1987 r. zadebiutował jako aktor teatralny w sztuce "Sen nocy letniej".

Krzysztof Ibisz rozpoczął karierę telewizyjną w 1993 roku, prowadząc w Telewizji Polskiej programy dla młodzieży "5-10-15" i "Klub Yuppies" nadawany w TVP 2. Od tego czasu na stałe zapisał się w historii polskiej telewizji jako prezenter programów rozrywkowych oraz festiwali.

W 2000 roku związał się z telewizją Polsat. Na antenie prowadził m.in. takie programy rozrywkowe jak "Awantura o kasę", "Gra w ciemno", "Jak oni śpiewają". Znamy go również ze stacji Polsat Café, Polsat News, Super Polsat.

Obecnie Krzysztof Ibisz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów telewizyjnych, a także dziennikarz, producent, przedsiębiorca

Jesteście fanami programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"? Nowe odcinki show w każdy poniedziałek o 20:05 na antenie Polsatu, a także na Polsat Go - SPRAWDŹCIE!

Zobaczcie również:

Ibisz zachwycony "brzuszkową" sesją żony. Pokusił się o prywatny komentarz!

Ibisz i Sykut-Jeżyna pożegnali Piotra Balickiego na antenie. Nie kryli łez wzruszenia

Żona Krzysztofa Ibisza w śmiałej ciążowej sesji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy