Reklama
Reklama

Zaskakujące fakty na temat związku Urbańskiej i Józefowicza. Matka piosenkarki wyraziła się jasno

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz tworzą udany związek już od piętnastu lat. Okazuje się jednak, że początki ich relacji nie należały do najłatwiejszych. Wszystko dlatego, że matka przyszłej gwiazdy z dużym dystansem podchodziła do wybranka swojej córki.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz wzbudzają duże emocje

Natasza UrbańskaJanusz Józefowicz tworzą jedną z najbarwniejszych par polskiego show-biznesu. Od samego początku związek piosenkarki i choreografa wzbudza duże emocje. Gdy po raz pierwszy w mediach pojawiły się informacje o ich romansie, wiele osób było przekonanych, że relacja nie przetrwa próby czasu.

Co jakiś czas w kolorowych magazynach pojawiają się plotki na temat kryzysu w małżeństwie celebrytów. Jak do tej pory nie miały one jednak pokrycia w rzeczywistości - para dogaduje się znakomicie zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Okazuje się jednak, że na początku nie wszystko układało się tak perfekcyjnie.

Reklama

Rodzice Nataszy Urbańskiej nie od razu polubili jej wybranka

Rodzice Nataszy Urbańskiej podchodzili do jej związku ze sporym dystansem. Znajomość piosenkarki z niemal o dwadzieścia lat starszym mężczyzną rozpoczęła się bowiem, gdy przyszła gwiazda miała zaledwie siedemnaście lat.

Dużo więcej sympatii dyrektorowi artystycznemu Teatru Buffo okazywał ojciec dziewczyny. Pomimo różnicy zdań rodzice początkującej tancerki postanowili zaakceptować jej wybór.

"Mama tak podejrzliwie patrzyła, tata bardzo polubił od razu Janusza i ja za bardzo nie opowiadałam rodzicom o tym. Ja też skryta bardzo mocno jestem w ogóle na życie i prywatnie nie otwieram się, więc to wszystko gdzieś w sobie trzymałam, aż w końcu zaprosiłam rodziców, kiedy Janusz powiedział, że chciałby poznać moich rodziców, bo bardzo poważnie myśli o mnie. To był najpiękniejszy moment, na który czekałam też kilka lat" - mówiła Urbańska w rozmowie z "Co za tydzień".

Matka Nataszy Urbańskiej chłodno potraktowała wybranka córki

Z dużo większą ostrożnością do związku swojej córki podchodziła Zofia Urbańska. Chociaż dziś w pełni akceptuje małżonka Nataszy, jej pierwsze wspomnienie związane ze słynnym reżyserem i choreografem jest raczej chłodne.

Podczas jednego ze spotkań mama piosenkarki miała w ostrych słowach ostrzec Janusza Józefowicza. Powiedziała mu wtedy, że jeśli ośmieli się skrzywdzić jej pociechę, to... "nie ręczy za siebie" - dowiadujemy się z magazynu "Dobry Tydzień".

Zobacz też:

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mieszkają w XIX-wiecznym dworku

Natasza Urbańska zszokowała ludzi w swoim debiucie jako jurorka w "The Voice Kids"

Natasza Urbańska doprowadzona do łez w "The Voice Kids". Wszystko przez Michelle Siwak

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama