Reklama
Reklama

Ledwie zadebiutowała w „The Voice Kids”, a tu takie wieści. Polały się łzy

Natasza Urbańska dopiero co zadebiutowała w roli trenerki w „The Voice Kids”, a już musiała mierzyć się z ogromnymi emocjami, jakie wywołał u niej występ jednej z uczestniczek. Zresztą, nie tylko ona się wzruszyła…

Urbańska jurorką w "The Voice Kids"

Natasza Urbańska ponoć od dawna marzyła, by zasiąść w fotelu jurorskim któregoś z formatów "The Voice". W końcu się udało i producenci zaangażowali ją do "The Voice Kids". Gwiazda zastąpiła na tym stanowisku Dawida Kwiatkowskiego, który zdecydował się odejść z programu.

Reklama

W najbliższą sobotę widzów programu czekają niemałe emocje. Z filmiku zapowiadającego show możemy się dowiedzieć, że wystąpi w nim 14-letnia Michelle Siwak, której występ poruszył jurorów, a w szczególności Nataszę Urbańską oraz Cleo.

Obie panie wręcz się rozkleiły, słuchając wykonania Michelle.

Urbańska doprowadzona do łez

Natasza Urbańska nie tylko wzruszyła się po występie 14-latki, ale też nieźle zdumiała. "Miałam kilka wybuchów w głowie w trakcie twojej piosenki. Mój mózg eksplodował..." - wyznała, a Cleo dodała, że to, co Michelle zaprezentowała, to istna magia.

Jeszcze bardziej dosadny w słowach był Baron: "Przypomniałaś mi, dlaczego my wszyscy tutaj jesteśmy, właśnie żeby obcować z takimi talentami i pomagać je odkrywać. Jesteś niesamowita, to jest w ogóle poza skalą".

Natasza Urbańska już od dawna nie mogła doczekać się emisji programu. W połowie stycznia, kiedy tylko pojawiło się zielone światło, z dumą poinformowała o pierwszym odcinku show, który odbędzie się w sobotę. Wówczas zebrała mnóstwo komplementów, a fani zapewnili ją, że na pewno świetnie sobie poradzi w roli trenerki.

Zobacz też:

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz dali Kalinie rolę w musicalu "Metro" 

Rozwód u Urbańskiej i Józefowicza? Natasza zabrała głos

Anna Mucha wspomina swoją wielką wpadkę. Zgubiła ją nadmierna pewność siebie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | The Voice Kids
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama