Reklama
Reklama

Wzruszona Lewandowska podzieliła się słowami o skrajnym wcześniaku. Reakcja internautów była natychmiastowa

Anna Lewandowska jest bardzo uczynną osobą, a wsparcie potrzebującym jest dla niej obowiązkową częścią każdych świąt. Robi to m.in. dlatego, że w przeszłości sama musiała sięgać po stosowną pomoc. O tym, jak wspiera innych opowiedziała w najnowszym wideo opublikowanym w mediach społecznościowych. Szybko spotkała się z pozytywnym odbiorem.

Anna Lewandowska pomaga rodzinom w potrzebie

Anna Lewandowska od wielu lat współpracuje ze Szlachetną Paczką. Nie tylko promuje ją w swoich mediach społecznościowych, ale też dorzuca od siebie niemałe podarunki dla wybranej rodziny.

Jak napisano pod najnowszym filmem gwiazdy, na którym przygotowuje prezenty dla rodziny w potrzebie: 

"Przygotowanie Szlachetnej Paczki uwalnia dobrą energię płynącą z pomagania. Doskonale wie o tym Anna Lewandowska, dla której paczkowe pomaganie to już tradycja. W tym roku przygotowała pomoc dla pani Katarzyny i pana Jakuba oraz ich dzieci - Neli i Olka, który urodził się jako skrajny wcześniak".

Reklama

Anna Lewandowska bez tego nie wyobraża sobie świąt

W treści pod nagraniem zacytowano również wypowiedź Anny na temat pomagania:

"Nie wyobrażam sobie przygotowań do świąt bez udziału w Szlachetnej Paczce. Od kilku lat to nasza rodzinna tradycja. To ważne, aby zwracać uwagę na to, co dzieje się wokół nas i na problemy innych ludzi. Łącząc siły, możemy wspólnie zrobić wiele dobrego dla tych, którzy potrzebują wsparcia i pomocy".

Komentujący zachwyceni Anną Lewandowską. Głos zabrały nawet gwiazdy

W komentarzach natychmiast pojawiły się słowa wsparcia i wyrazu szacunku od wiernych fanów Anny Lewandowskiej. Ci są bardzo szczęśliwi, że ta pomimo natłoku obowiązków oraz własnych spraw rodzinnych, jest w stanie znaleźć czas na taką pomoc.

"Moja ulubiona akcja, robimy paczkę co roku od 7 lat. Wciągnęła się rodzina i znajomi. Uwielbiam. W Wigilię pomyślę o rodzinie, którą wspomagamy i zawsze mam taką myśl, że chociaż raz ktoś ma spokojne święta" - napisała jej jedna z obserwatorek.

"Klasa mojej córki podjęła decyzję i w tym roku, zamiast wydać pieniążki klasowe na pizze robią "Szlachetna Paczka". Wybrali rodzinę i działają" - opowiadała inna.

Głos zabrały także wzruszone gwiazdy.

"Uwielbiam tę akcję! Piękna inicjatywa!" - napisała Maffashion.

"Brawo Aniu" - skomentowała Omenaa Mensah.

Anna Lewandowska robi to dla córek? Chciałaby przekazać im pewne wartości

Anna na nagraniu podkreśliła, że sama miała trudny czas w życiu, gdy musiała wyciągnąć rękę po pomoc. 

Co więcej, Lewandowska traktuje pomaganie bardzo personalnie ze względu na dzieci. Podkreśliła, że jedna z pociech, dla której w tym roku robi paczkę ma trzy lata - tak jak jej córeczka. Do tego Anna chciałaby, by jej dzieci widziały, że rodzinnie pomagają wszyscy: zarówno ona, jak i tata - Robert Lewandowski

Według Anny dzięki temu w przyszłości jej pociechy same będą chciały nieść wsparcie, którego niektórzy tak bardzo potrzebują.

Lewandowska i jej majątek. Brytyjscy dziennikarze podali dane

Anna Lewandowska należy dziś do grona bardzo majętnych obywateli. Brytyjscy dziennikarze z "The Sun" postanowili przyjrzeć się finansom partnerek piłkarzy. Po zestawieniu ich dochodów, ujawnili, że Anna Lewandowska wypada zaskakująco dobrze, plasując się w czołówce rankingu. Wyliczono bowiem, że Lewandowska ma aż 36 mln funtów majątku, co w przeliczeniu na złotówki daje około 180 mln zł.

"Lewandowska czerpie korzyści swoim przedsiębiorczym umiejętnościom i zamiłowaniu do spraw związanych z dieta i fitnessem" - można przeczytać w artykule.

Czytaj też:

Lewandowska nie wytrzymała po ostatnim posiedzeniu Sejmu. Pilnie zaapelowała do fanów

Anna Lewandowska "jest zakochana"? Hiszpańscy dziennikarze nie mają wątpliwości

Anna Lewandowska potwierdziła plotki. To już pewne. "Jesteśmy zachwyceni"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy