Reklama
Reklama

Finanse Lewandowskiej pod lupą. Zagraniczne media ujawniły ranking

Anna Lewandowska od wielu lat rozwija swoje biznesy, będąc jedną z czołowych trenerek fitnessu. Jej działalność w tym zakresie cieszy się dużą popularnością, a aktywność zawodowa przekłada się na zarobki i majątek gwiazdy. Z najnowszych informacji wynika, że zdołała wypracować sobie fortunę, dzięki której prześcignęła wiele znanych kobiet.

Anię Lewandowską wiele osób zna głównie ze względu na to, że jest żoną kapitana polskiej reprezentacji w piłce nożnej oraz prowadzi treningi, które cieszą się szczególną popularnością wśród kobiet. Ukochana Lewego przekuła szum wokół własnej osoby w niebywały sukces. Choć mogłaby pozwolić sobie na spokojne życie w rodzinie, bez konieczności zarabiania, postanowiła spełniać swoje marzenia i nie osiadła na laurach. Jej pomysły i systematyczna praca przyniosły zaskakujące efekty.

Reklama

Lewandowska dorobiła się milionów i wyprzedziła znane żony piłkarzy. Aż trudno uwierzyć, jak dużo osiągnęła

Brytyjscy dziennikarze z "The Sun" postanowili przyjrzeć się finansom partnerek piłkarzy. Po zestawieniu ich dochodów, ujawnili, że Anna Lewandowska wypada zaskakująco dobrze, plasując się w czołówce rankingu. Wyliczono bowiem, że Lewandowska ma aż 36 mln funtów majątku, co w przeliczeniu na złotówki daje około 180 mln zł.

"Lewandowska czerpie korzyści swoim przedsiębiorczym umiejętnościom i zamiłowaniu do spraw związanych z dieta i fitnessem" - można przeczytać w artykule.

Dzięki swojej przedsiębiorczości i skrupulatnemu zarządzaniu budżetem, Lewandowska zdobyła fortunę i uplasowała się na trzecim miejscu wśród najbogatszych żon piłkarzy.

Wyprzedzić zdołały ją jednak Victoria Beckham z majątkiem szacowanym na 276 mln zł i Pilar Rubio, żona Sergio Ramosa. Jej stan posiadania ma opiewać na kwotę 236 mln zł.

Zobacz też:

Anna Lewandowska "jest zakochana"? Hiszpańscy dziennikarze nie mają wątpliwości

Lewandowska pilnie przekazała radosne wieści. Anna oficjalnie potwierdziła

Lewandowska wystosowała ważny apel. Posiedzenie sejmu ją zmobilizowało 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy