Reklama
Reklama

William zażądał wyjaśnień. Kolejny kryzys i niesnaski w rodzinie królewskiej

Fani rodziny królewskiej wyczuwają kolejny kryzys i niesnaski. Okazuje się, że książę William zainteresował się pierścionkiem zaręczynowym, który Meghan Markle otrzymała od księcia Harry'ego. Cacko, które niegdyś należało do księżnej Diany, nagle zniknęło, a przyszły król obawia się, że niesforna szwagierka zaprzepaściła pamiątkę po jego matce!

Nowy konflikt w rodzinie królewskiej?

Książę Harry kilka lat temu skonfliktował się ze swoimi najbliższymi, których wielokrotnie oczerniał w prasie i robił im nie najlepszy PR. Arystokrata i jego żona ochoczo opowiadali w mediach i w filmach, jak źle było im w Wielkiej Brytanii, a czara goryczy przelała się, gdy młodszy syn króla Karola III wydał książkę, która przepełniona była niepochlebnymi wzmiankami na temat royalsów.

Reklama

Od tego czasu 39-latek unika kontaktu z ojcem i bratem, a do ojczyzny wraca jedynie na duże i oficjalne wydarzenia, natomiast Meghan Markle całkowicie odizolowała się od bliskich męża i nie planuje wizyty w Wielkiej Brytanii.

Pomimo tego, że aktorka unika konfrontacji z arystokratami, ci zauważyli, że ta zaprzestała nosić zaręczynowy pierścionek. Książę William ma własną teorię z tym związaną!

William zażądał wyjaśnień. Czyżby Meghan zgubiła ukochaną pamiątkę po Dianie?

Kilka dni temu media obiegła informacja na temat braku pierścionka zaręczynowego na palcu Meghan Markle. Duża część osób uważa, że aktorka zdjęła błyskotkę, ponieważ w jej związku z Harrym nie dzieje się najlepiej, jednak książę William ma inną teorię na ten temat.

Najstarszy syn króla uważa, że szwagierka po prostu zgubiła diament, dlatego nie pokazuje się już w pamiątce po księżnej Dianie. Dla przyszłego monarchy jest to ogromny cios, ponieważ bardzo szanuje rzeczy, które należały do jego zmarłej matki.

"Niewiedza, gdzie oni są, niepokoi Williama. Zawsze chroni dziedzictwo swojej matki, a jej biżuteria była tego bardzo ważną częścią" - przyznał informator "New Idea".

Brytyjska prasa również ma podobne spostrzeżenia co William. Źródłu magazynu twierdzi, że aktorka faktycznie uszkodziła pierścionek i zgubiła diament warty około 200 000 tysięcy dolarów.

Myślicie, że to powód do kolejnych niesnasek?

Przeczytajcie również:

Harry nigdy tego nie wybaczy ojcu. Tylko Elżbieta II się o niego zatroszczyła

Elżbieta II przed śmiercią marzyła o zobaczeniu wnuczki. Meghan Markle skutecznie to uniemożliwiła

Takiej obelgi ze strony rodziny nie mógł się spodziewać. Książę Harry miał wyjątkowo smutne urodziny. To koniec     

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Meghan Markle | Książę Harry | Księżna Diana
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy