Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsiewska stroi słodkie minki w opiętej mini. Gdzie brzuszek?

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) na stałe zagościła do "Tańca z gwiazdami", gdzie pokazuje zakulisowe smaczki - przygotowania, zdenerwowanie i stres uczestników. Młoda aktorka w ostatnich dniach zawojowała internet przez szczerą odpowiedź na temat ciąży. Wielokrotnie kusiła kreacjami, które raz sugerują, a raz nie, ciążę.

Wiktoria Gąsiewska ostatnim zdjęciem na Instagramie wywołała ogromną burzę w siebie! Na zdjęciu reklamowym na Instagramie młoda aktorka wyglądała, jakby była w ciąży! Zdjęcia po odcinku "Tańca z gwiazdami" mówią same za siebie!

Wiktoria Gąsiewska stroi słodkie minki w opiętej mini. Gdzie brzuszek?

Wiktoria Gąsiewska po zakończeniu odcinka "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami" jak zawsze chętnie pozowała do zdjęć. Tym razem aktorka ubrana była w białą koszulę z długimi rękawami i żabotem. Do tego założyła bardzo obcisłą lateksową mini w kolorze soczystego różu. Szczególną uwagę paparazzi zwrócił na brzuszek Wiktorii.

Reklama

Jak wiadomo, niedawno aktorka wywołała niemałe zamieszanie w związku z potwierdzeniem ciąży! Większość przyjęła tę informację na serio, inni zaś od razu wiedzieli, że to zwykłe droczenie się z dziwnymi komentatorami na Instagramie.

"Jest Pani w ciąży?" - zapytała internautka pod najnowszym postem Wiktorii. "Tak, a o co chodzi?" - odpowiedziała Gąsiewska, czym zszokowała resztę komentujących.

Z kim spotykała się Wiktoria Gąsiewska?

Przez wiele lat młoda aktorka była w związku z Adamem Zdrójkowskim. Para poznała się na planie serialu "Rodzinka.pl". Po kilku latach para postanowiła się rozstać, ze względu na zbyt dużą zazdrość Adama. Co więcej, chłopak po rozstaniu wypowiadał się negatywnie o Wiktorii.

Nie tak dawno mówiono też o małym romansie z Wojtkiem Golą, właścicielem federacji Fame MMA. Milioner nie potrafił się kryć z uczuciem do Wiktorii i dodał zdjęcie na Instagramie z ogromnym bukietem róż. Nie brakowało oczywiście oznaczenia profilu Wiktorii. Para była też widziana na gali Fame MMA 15, gdzie podobno na afterparty zbliżyli się do siebie. Ostatecznie oboje zasugerowali, że łączą ich jedynie przyjacielskie relacje.

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska potwierdza ciążę. Zszokowała wyznaniem na Instagramie!

Wiktoria Gąsiewska potwierdziła ciążę, a teraz kusi zdjęciami topless

Wiktoria Gąsiewska spotyka się z milionerem? Zdjęcie mówi wiele

Wiktoria Gąsiewska dopiero co potwierdziła ciążę, a teraz chwali się brzuchem. Zaokrąglony?

Gąsiewska w końcu przerwała milczenie na temat Wojtka Goli! Co ich łączy? "Jest moim..."

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy