Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsiewska i jej partner już tego nie ukrywają. Podzielili się wielkim szczęściem

Wiktoria Gąsiewska (24 l.) to młoda aktorka, która cieszy się dużą popularnością. W życiu towarzyszy jej równie utalentowany jegomość - Jasper Sołtysiewicz (25 l.). W najnowszej publikacji artystka podzieliła się ciekawostką na temat ich związku. Zaskoczeni?

Wiktoria Gąsiewska o związku z Jasperem. Wyznała tajemnicę

Wiktoria Gąsiewska uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego związku z Jasperem Sołtysiewiczem, aktorem znanym z produkcji "Znaki", "Czuwaj" oraz "Miłość na zakręcie". W najnowszej publikacji na Instagramie wyznała... jak ukochany się do niej zwraca!

"Moje serce jest przepełnione miłością, radością i spokojem. Dajesz mi to o czym marzyłam - poczucie bezpieczeństwa, wsparcie i siłę każdego dnia, tak właśnie wyobrażam sobie miłość Chwilo trwaj" - napisała, na końcu podpisując się: "Twoja Kiubiu".

Reklama

Chłopak Wiktorii Gąsiewskiej komentuje jej wpis. Fani poruszeni

Zachwycony wpisem chłopak szybko go skomentował: "Malujesz uśmiech na mojej buzi i na moim sercu". Słodząca sobie para rozczuliła niejedną romantyczną duszę. Trzeba przyznać, zakochani to artyści z krwi i kości!

Wśród miłych komentarzy od poruszonych fanów nie zabrakło ciepłych słów od gwiazd. Serduszko pod wpisem zostawiła m.in. Julia Wieniawa oraz oficjalny profil serialu "Barwy Szczęścia".

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz poznali się na planie

Wiktoria i Jasper razem pokazują się publicznie, udostępniają wspólne zdjęcia i są ekranową parą w "Barwach szczęścia". Mimo to długo trzeba było czekać, aż zakochani postanowią przyznać się do relacji. O związku powiadomili dopiero pod koniec ubiegłego roku, na gali 30-lecia Polsatu.

Jak do tego doszło, że para znalazła wspólny język? Aktorka wyznała Pomponikowi, że spędzali ze sobą dużo czasu, a potem... jakoś poszło.

"Spędzaliśmy ze sobą dużo czasu, najpierw na planie, później poza planem, spotykaliśmy się jako znajomi i tak to wszystko się ułożyło, że dobrze nam razem".

Wiktoria Gąsiewska ma za sobą popularny, medialny związek

Wiktoria Gąsiewska przed związkiem z Jakubem spotykała się z Adamem Zdrójkowskim. Znani aktorzy byli nierozłączni. Razem występowali w "Rodzince zastępczej" oraz "Rodzince.pl". Związek trwał od 2017 roku i był jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie. Nic więc dziwnego, że niektórzy dalej nie mogą uwierzyć w zerwanie znanej pary (para rozstała się w 2021 roku) i dziwią się, widząc nową miłość u boku aktorki.

Mimo że drogi Gąsiewskiej i byłego partnera wielokrotnie się krzyżowały, ze względu na aktualne szczęście aktorki, fani nie mogą liczyć na powrót ich uczucia.

Wiktorii (Kiubiu) i Jasperowi życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Czytaj też:

"Azja Express". Daria Ładocha filozoficznie o Zdrójkowskich: "Rodziców się nie wybiera"

Adam Zdrójkowski o konflikcie z bliźniakiem. Wojna między braćmi nie była jedynie plotką

Krupińska jest faworyzowana w "Azja Expres" - twierdzą widzowie. Prezenterka ostro odpowiada na zaczepki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Jasper Sołtysiewicz
Reklama
Reklama
Reklama