Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski: to dlatego się rozstali. Zaskakujące wyznanie brata aktorki

Wiktoria Gąsiewska (24 l.) i Adam Zdrójkowski (22 l.) rozstali się półtora roku temu. Od tamtej pory nie ustają spekulacje na temat przyczyn końca ich pięknej miłości. Ostatnio rąbka tajemnicy uchylił brat aktorki, Mateusz Gąsiewski.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się  na planie serialu „Rodziny zastępczej”. Ponownie spotkali się w  „Rodzince.pl”.  

Serialowa miłość Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego

Gąsiewska grała tam dziewczynę Kuby, średniego syna Natalii i Ludwika Boskich, która jednak przegrywa rywalizację o jego względy z Pauliną, graną przez Julię Wieniawę. W prywatnym życiu Zdrójkowski nie miał takich rozterek. Z miejsca zakochał się w Wiktorii. Byli nawet typowani na  „power couple” w segmencie skierowanym do osób pomiędzy dwudziestym i trzydziestym rokiem życia, zwłaszcza po rozstaniu Wieniawy i Antka Królikowskiego. 

Reklama

Wydawało się, że przez 4 lata swojego związku Gąsiewska i Zdrójkowski realizują ten plan, podejmując, jako para, rywalizację w „Dance Dance Dance” oraz osobno w „Tańcu z gwiazdami”, a Zdrójkowski również w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Gąsiewska w tym czasie realizowała się jako influencerka i ambasadorka jednej z firm kosmetycznych. 

Zaskakujące rozstanie Wktorii i Adama

I akurat, gdy Zdrójkowski zaczął dawać do zrozumienia, że chętnie by spróbował wraz ukochaną, sił w „Azja Express”, nastąpiło rozstanie.  Ostatecznie Zdrójkowski rzeczywiście pojechał do Azji, tylko nie z Wiktorią, lecz z tatą. 

Odkąd Gąsiewska i Zdrójkowski potwierdzili, że nie są już razem, trwały spekulacje na temat przyczyn rozpadu ich związku. Sami zainteresowani nabrali wody w usta, jednak ostatnio wygadał się brat Wiktorii. 

Mateusz Gąsiewski ujawnia prawdę

26-letni Mateusz Gąsiewski nie zdołał utrzymać języka za zębami w rozmowie ze „Światem Gwiazd” po przegranej walce z Rogerem Sallą podczas sobotniej gali freak Fighr High League 6.  Jak ujawnił brat Wiktorii, polubił jej nowego chłopaka, Jaspera Sołrysiewicza, znanym fanom „Barw szczęścia”:

"Jest dużo lepiej niż z poprzednim szwagrem, więc niech tak zostanie". 

A co mu nie pasowała w Adamie? Z tego też nie Mateusz Gąsiewski nie robił tajemnicy:

„Po prostu źle ją traktował” —  wyjaśnił krótko. 

Zobacz też:

Gwiazda "Rodzinki" przez lata spotykała się z kolegą z planu. Z kim aktualnie związana jest Wiktoria Gąsiewska?

Gąsiewska pozuje z ukochanym, a fani wciąż nie mogą zapomnieć o Zdrójkowskim? "Bardziej do ciebie pasował"

Te gwiazdy są ze sobą spokrewnione

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy