Reklama
Reklama

"Azja Express". Daria Ładocha filozoficznie o Zdrójkowskich: "Rodziców się nie wybiera"

Daria Ładocha zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w prowadzeniu programu "Azja Express". W sobotę widzowie poznali zwycięzców - małżeństwo influencerów Andziaks i Lukę. Prowadząca dla tabloidu wyznała tajemnice relacji poszczególnych uczestników. Jednymi z nich byli Adam i Dariusz Zdrójkowscy.

"Azja Express". Daria Ładocha filozofuje na temat relacji Adama i Dariusza Zdrójkowskich

Aktor Adam Zdrójkowski w programie "Azja Express" jako swojego kompana wybrał ojca, Dariusza Zdrójkowskiego. Widać było od razu, że obaj panowie mają silne charaktery i nie zamierzają tak łatwo sobie ustępować. Od razu na młodego aktora wylał się hejt za to, jak traktuje ojca - widzowie nawet współczuli panu Dariuszowi. Choć program się już skończył, to gadatliwa prowadząca Daria Ładocha postanowiła podzielić się refleksją na temat uczestników. Jednymi z nich byli właśnie Zdrójkowscy.

Reklama

"Azja Express". Daria Ładocha o Zdrójkowskich: "Rodziny się nie wybiera"

O tym, że relacje pomiędzy panami Zdrójkowskimi nie są super widzowie dowiedzieli się jeszcze przed emisją programu: "Każdemu z nas życie się zmieniło przez ostatnie lata, także uczenie się siebie na nowo było ważne" - podsumował Adam. Relacje ojca z synem z odcinka na odcinek były coraz intensywniejsze.

Daria Ładocha w rozmowie z tabloidem wyznała, że relacja pomiędzy Adamem i Dariuszem była dla niej największym zaskoczeniem. Spuentowała swoją wypowiedź w filozoficzny sposób, że "rodziców się nie wybiera". 

"Najbardziej zaskoczył mnie Adaś z Darkiem. To trudna relacja do takiego programu, ojciec z synem. Rodziców się nie wybiera. Kojarzą się z ograniczaniem barier. Przytoczę jeden cytat, jak Adaś krzyczał na ojca, że jest zdenerwowany, że nie chce go słuchać, różne szły epitety, a minutę później powiedział do taty: "Tata ubierz się, bo będziesz chory" - mówiła Daria Ładocha w rozmowie z Pudelkiem.

Daria Ładocha broni Zdrójkowskich przed hejtem

Internauci od razu ją poprawili na "syna się nie wybiera", ponieważ to Adam przejawiał agresywne zachowanie wobec ojca. Co na to prowadząca?

"Myślę, że naszym internautom powinno się zamontować kamerkę na godzinę w domach, jak siedzą przy wigilijnym stole z rodzicami i wtedy będziemy mogli dokonać pewnych porównań" - podsumowała.

Szkoda, że Daria nie była taka wygadana w "Milonerach".

Czytaj też:

"Milionerzy". Kompromitacja Ładochy i Pesty z "Azja Express". Internauci bez litości: "Żenada po całości"

Ojciec Adama Zdrójkowskiego się wygadał. Wyjawił, czy jego syn jest w nowym związku!

Paulina Krupińska w "Azja Express" wolała przyjaciółkę od męża. Dlaczego?

"Azja Express". Internauci krytykują Krupińską i Ładochę: "Byleby tylko przepchnąć wafli z Dzień Dobry TVN"

Edyta Górniak w "Gościu Wydarzeń". Śpiewała przebój Tiny Turner

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy