Reklama
Reklama

​Gąsiewska stroi głupie miny z nowym chłopakiem. Fani bez litości dla Zdrójkowskiego. "W końcu prawdziwy chłop"

Aktorka Wiktoria Gąsiewska (24 l.) znów jest zakochana. Jej wybranek to Jasper Sołtysiewicz (25 l.) - równie popularny młody artysta. Para chętnie pokazuje się razem publicznie i udostępnia zdjęcia, na których oddają się czułościom. Tym razem fani oszaleli na widok niecodziennej fotografii. Co o niej myślicie?

Wiktoria Gąsiewska w nowym związku - Jasper Sołtysiewicz zachwycił fanów

Dopiero co Wiktoria Gąsiewska przyznała w najnowszym wywiadzie z dziennikarzem Pomponika, że nie ma jeszcze zamiaru zamieszkać z chłopakiem, a tu już pojawiły się nowe wspólne zdjęcia przedstawiające gorące uściski i... głupie miny?

Nie da się ukryć, fani oszaleli na widok nowej fotografii Wiktorii i Jaspera!

Wiktoria Gąsiewska nie planuje wyprowadzki z domu

Wiktoria Gąsiewska w najnowszym wywiadzie udzielonym Pomponikowi wyznała, że nie ma parcia, aby się przeprowadzać.

"Nie mam parcia, żeby się przeprowadzać. Moja mama jest typem kangurzycy i nie przeszkadza jej to, że mam 24-lata i mieszkam z nią w domu. Mój brat, który jest dwa lata starszy ode mnie również z nami mieszka. Wszyscy właściwie mieszkamy razem. Bardzo to lubimy, bardzo się kochamy, więc ciężko nam jest odciąć "pępowinę". Myślę, że to będzie bardzo przełomowy krok w moim życiu. Zobaczymy jak będzie. Tak jak mówię nie mam parcia, żeby już szybko wyfrunąć z domu, bo coś" - przyznała Wiktoria.

Reklama

Na razie młoda aktorka cieszy się czasem spędzanym w towarzystwie ukochanego, Jaspera Sołtysiewicza

Warto przypomnieć, że po głośnym rozstaniu ze swoim wieloletnim partnerem Adamem Zdrójkowskim Wiktoria długo nie mogła odnaleźć nowej miłości. Wszystko zmieniło się, gdy wystąpiła w "Barwach szczęścia". To właśnie na planie serialu poznała Jaspera.

Wiktoria Gąsiewska o początkach uczucia. Jaspera poznała na planie

Wiktoria w rozmowie z Pomponikiem wyznała, że uczucie pojawiło się "bardzo naturalnie":

"Spędzaliśmy ze sobą dużo czasu, najpierw na planie, później poza planem, spotykaliśmy się jako znajomi i tak to wszystko się ułożyło, że dobrze nam razem".

Jej słowa odzwierciedlają publikowane na Instagramie zdjęcia. Wiktoria regularnie pokazuje się z partnerem, czasami w niecodziennym wydaniu. Na najnowszym zdjęciu robią niepokojące, głupie miny. Fanom bardzo spodobała się publikacja mocno odstająca od typowych, cukierkowych fotek publikowanych przez innych zakochanych w social mediach.

Wiktoria Gąsiewska - komentarze o Zdrójkowskim zostawia bez odpowiedzi

Choć pod zdjęciem nie brakuje zachwytów, niektórzy nie mogli się powstrzymać i postanowili wbić Wiktorii szpilę.

"Zatrzymałam się na jej związku ze Zdrójkowskim" - podsumowała jedna z obserwatorek aktorki.

Gąsiewska nie odpowiedziała na komentarz. Nic w tym dziwnego, patrząc na to, że choć pierwotnie tak uważano, raczej ze Zdrójkowskim nie rozstali się w dobrych stosunkach. Tak wskazują przynajmniej słowa Mateusza Gąsiewskiego, brata Wiktorii.

"Jest dużo lepiej niż z poprzednim szwagrem, więc niech tak zostanie. Po prostu on (dop. red. Adam Zdrójkowski) ją źle traktował" - ujawnił Mateusz Gąsiewski w rozmowie z portalem "Świat Gwiazd".

Czytaj też:

Wiktoria Gąsiewska łapie wiosenne promienie słoneczne w Barcelonie. Co za widoki!

Ciężarna Sylwia Nowak pozowała na imprezie w fiołkowej piżamie, Wieniawa i Gąsiewska pokazały prawie wszystko!

Wiktoria Gąsiewska skonfrontowała się z fanem. Ma dość pytań o ciążę!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy