Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsiewska łapie wiosenne promienie słoneczne w Barcelonie. Co za widoki!

Wiktoria Gąsiewska na brak pracy nie może narzekać, a zeszły rok należał do bardzo intensywnych, nic więc dziwnego, że gwiazda postanowiła odpocząć i wybrała się na zasłużony urlop do słonecznej Barcelony. W malowniczej Hiszpanii towarzyszy jej młodsza siostra Nicole!

Wiktoria Gąsiewska: kim jest?

Wiktoria Gąsiewska urodziła się 11 marca 1999 roku w Warszawie. Jest aktorką młodego pokolenia, a swój debiut na ekranie zaliczyła w wieku 2 lat! Serce widzów skradła za sprawą roli rezolutnej Dorotki z "Rodziny zastępczej plus". Od tego czasu regularnie występuje w reklamach, filmach, serialach, prowadziła również kulisy w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Publika może kojarzyć ją również ze znanych produkcji, takich jak: "Kowalscy kontra Kowalscy", "Pierwsza miłość", czy "Barwy szczęścia".

Reklama

Wiktoria pomimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele doświadczenia z branżą filmową. Celebrytka nieustannie poszerza horyzonty, a ostatnio jej pasją stało się również podróżowanie. Na początku roku była w Tajlandii i Francji, a teraz postanowiła eksplorować Hiszpanię.

Wiktoria Gąsiewska z siostrą w Barcelonie. Dopisuje im iście wakacyjna pogoda

Aktorka uwielbia zwiedzać świat, o czym zapewniła w noworocznym poście zamieszczonym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda telewizji na 2023 roku życzyła sobie, żeby nadchodzący czas obfitował w podróże, która kształcą i pozwalają patrzeć na wiele spraw z szerszej perspektywy.

"Mam nadzieję, że ten rok będzie równie bogaty w podróże małe i duże, to właśnie one kształcą nas i pozwalają patrzeć na świat szerszej perspektywy" - pisała na Instagramie.

Wszystko wskazuje na to, że marzenia Wiktorii się spełniają. W zaledwie trzy miesiące zdążyła odwiedzić Tajlandię, Francję, a teraz przyszedł czas na Hiszpanię. 24-lakta za destynację obrała Barcelonę, a relacjami z wojaży ochoczo chwali się w sieci. Aktora i jej siostra zamieściły już zdjęcia z pokoju hotelowego, a także pochwaliły się zwiedzaniem i widokami. Na jednym ze zdjęć widać imponującą bazylikę, jaką jest Sagrada Família. Przy okazji siostry Gąsiewskie mogły złapać nieco wiosennych promieni słonecznych i odpocząć.

Wiktoria Gąsiewska i jej rodzina. Nie tylko piękna aktorka robi karierę

Widzowie dobrze znają Wiktorię, jednak również jej starszy brat Mateusz ma na swoim koncie przygodę z występowaniem w serialach. 26-latek w 2006 roku zadebiutował na małym ekranie w serialu "Pensjonat pod różą", a następnie rozwijał swoją medialną karierę w walkach typu freak fight. W 2021 roku stoczył debiutancki pojedynek.

Przeczytajcie również:

Wiktoria Gąsiewska skomentowała słowa brata o Adamie Zdrójkowskim. Nieźle podsumowała byłego

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski: to dlatego się rozstali. Zaskakujące wyznanie brata aktorki              

Wiktoria Gąsiewska: Oglądaliśmy ją nago. Teraz będzie inaczej? 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska
Reklama
Reklama
Reklama