Reklama
Reklama

Ciężarna Sylwia Nowak pozowała na imprezie w fiołkowej piżamie, Wieniawa i Gąsiewska pokazały prawie wszystko!

Celebrytki chętnie pojawiają się na ściankach, a organizatorzy prześcigają się w nietypowych pomysłach, aby przyciągnąć jak najwięcej osób na swoje imprezy. Choć wiele gwiazd zjawiło się na wydarzeniu zorganizowanym przez znanego producenta bielizny, to oczy reporterów najbardziej przyciągała zjawiskowa Sylwia Nowak w widowiskowej piżamie.

Na branżowym evencie, którego tematyką była piękna bielizna i nocne odzienia, nie zabrakło gwiazd. Znana aktorka i wokalistka Sylwia Nowak przywdziała satynową, fiołkową piżamę. Uwagę zwracał jej ciążowy brzuch widoczny przez rozcięcie w ubraniu. Fotoreporterzy byli zachwyceni tą kreacją i nie odstępowali aktorki na krok. Więcej zdjęć z tego spotkania znajdziecie w dalszej części naszego newsa.

Na miejscu mogliśmy zobaczyć też Wiktorię Gąsiewską oraz Julię Wieniawę. Panie zdecydowały się na mocno wycięty gorset z głębokim dekoltem i koronkowy stanik w odważnym zestawie ze skórzaną kurtką.

Reklama


Ciąża Sylwii Nowak - wiemy od niedawna

W lutym 2023 roku Sylwia Nowak podzieliła się z fanami radosną nowiną. Aktorka na swoim instagramowym koncie udostępniła fotografię, na której prezentuje ciążowy brzuszek. Przyszłej mamie w sesji zdjęciowej towarzyszył mąż. 

Sylwia Nowak to polska aktorka, która może pochwalić się udziałem w takich produkcjach jak "Bad Boy", "Pętla" czy hit Polsatu "Pierwsza miłość". Polska gwiazda rozwój swojej kariery zawdzięcza przede wszystkim roli w serialu "Miłość na bogato". 

Artystka ukończyła I stopień Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz w Radomsku w klasie fortepianu. W jednym z wywiadów opowiadała, że talent zawdzięcza rodzicom oraz dziadkowi. Lekcje śpiewu pobierała u Elżbiety Zapendowskiej. Nic więc dziwnego, że poza aktorstwem próbowała również sił jako wokalistka.

Sylwia Nowak muzyką mówi o dziecku

O swojej ciąży opowiedziała w muzycznym utworze "Szczęście". 

"Utwór ten zaczęłam pisać 2 lata temu, gdy po raz pierwszy podczas naszych starań o dziecko pojawiła się nadzieja... wtedy niestety ta nadzieja zgasła, a utwór odłożyłam "na półkę". Wróciłam do niego, teraz gdy w grudniu dowiedzieliśmy się, że nasze marzenie o powiększeniu rodziny, o które w sumie walczyliśmy 3 lata - w końcu się realizuje. Utwór zawiera całą paletę emocji, które towarzyszyły mi przez tą długą i trudną drogę, aż do, teraz gdy czuję już spokój" - napisała wtedy w sieci. 

Zobacz też:

Sylwia Nowak pozuje do zdjęć w samej bieliźnie na... balkonie! Co na to sąsiedzi i przechodnie?

Natalia Siwiec wyśmiewa Krzysztofa Bosaka! Poszło o aborcję!

Katarzyna Skrzynecka o sobie: "Fryz, jakby mnie krowa wylizała". Ujawnia swój sekret...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Nowak | Wiktoria Gąsiewska | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama