Reklama

Reklama

Reklama

Sylwia Nowak pozuje do zdjęć w samej bieliźnie na… balkonie! Co na to sąsiedzi i przechodnie?

Sylwia Nowak zapozowała do zdjęć na tle bujnej roślinności oplatającej balkon jej rodziców. Wszystko fajnie, ale… co na to sąsiedzi aktorki?

Sylwia nowak: kariera w show-biznesie

Sylwia Nowak od lat próbuje swoich sił w aktorstwie, a od jakiegoś czasu także w branży muzycznej. Na szklanym ekranie możemy ją oglądać w sztampowym serialu Polsatu "Pierwsza miłość".

Gwiazda, podobnie jak wiele jej kolegów i koleżanek z show-biznesu, jest także influencerką. I to całkiem wziętą! Jej konto obserwuje bowiem ponad 200 tys. osób.

Na swoim profilu publikuje najczęściej fotki dokumentujące jej codzienność. Niedawno pochwaliła się wizualizacjami nowego domu, które robią wrażenie. Pokazuje również ujęcia z podróży czy siłowni. Sylwia Nowak stara się bowiem regularnie ćwiczyć, dzięki czemu może poszczycić się doskonałą sylwetką.

Reklama

Sylwia Nowak w samej bieliźnie na balkonie

Jej figurze możemy dokładnie się przyjrzeć na najnowszych zdjęciach opublikowanych przez gwiazdę na Instagramie. Pozuje na nich bowiem w samej bieliźnie!

To nie pierwsze fotki Sylwii Nowak w takiej "stylizacji", jednak zwracają one szczególną uwagę ze względu na fakt, iż zostały zrobione... na balkonie! Wcześniejsze sesje aktorki w bieliźnie odbywały się raczej w zamkniętych pomieszczeniach, czy to w studiu czy w zaciszu jej domu. Tym razem, zapewne ze względu na pogodę, Sylwia postanowiła zrobić sobie fotki na balkonie swoich rodziców, co zdradziła w komentarzu, odpowiadając na pytanie zaciekawionej fanki.

Być może wybrała tę lokalizację także ze względu na tło, które trzeba przyznać jest dość urokliwe.

Sylwia Nowak ma na sobie bieliznę w kolorze cielistym i gdyby ktoś zobaczył ją z oddali, mógłby nawet pomyśleć, że jest naga!

Fani w komentarzach wyrazili zaskoczenie, ale jednocześnie podziw. Pojawiło się mnóstwo komplementów pod adresem Sylwii Nowak, przede wszystkim związanych z jej figurą. I trudno się dziwić!

Najnowsze odcinki "Pierwszej miłości" już teraz możesz obejrzeć na PolsatGo!

Zobacz też:

Natalia Siwiec wyśmiewa Krzysztofa Bosaka! Poszło o aborcję!

Katarzyna Skrzynecka o sobie: "Fryz, jakby mnie krowa wylizała". Ujawnia swój sekret...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Nowak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy