Reklama
Reklama

"Wiadomości" TVP zignorowały Laurę Bączkiewicz. Poświęcili jej... 30 sekund

"Wiadomości" TVP pod koniec głównego wydania w niedzielny wieczór wspomniały o Laurze Bączkiewicz, która zajęła 10. miejsce w konkursie Eurowizji Junior 2022. Słowo "wspomniały" jest dobrym określeniem, ponieważ opis występu 11-latki w Armenii trwał... 30 sekund! Resztę materiału poświęcono byłym uczestniczkom - Roksanie Węgiel, Viki Gabor i Sarze James.

"Wiadomości" TVP zignorowały Laurę Bączkiewicz. Poświęcili jej... 30 sekund

Laura Bączkiewicz pomimo ogromnego talentu zajęła 10. miejsce w konkursie Eurowizji Junior 2022. Tym razem finał imprezy odbywał się w Armenii. 11-letnia uczestniczka zdobyła 53 punkty za swoją piosenkę "To The Moon" (posłuchaj!). Jak całą sytuację opisały "Wiadomości" TVP? Otóż... wyjątkowo zwięźle, bo w 30 sekund.

Reklama

Konkurs Eurowizji 2022: "Wiadomości" TVP zignorowały Laurę Bączkiewicz

Laura Bączkiewicz wygrała specjalną edycję "Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2022", dzięki czemu w niedzielę, 11 grudnia wystąpiła na armeńskiej scenie z autorską piosenką i efektowną oprawą. Reprezentacja Polski ostro konkurowała z Wielką Brytanią, Holandią i Francją. Zwycięzcą okazał się wokalista Lissandro z Francji. Tak w skrócie opisano występ Laury w "Wiadomościach" TVP.

Resztę materiału poświęcono Roksanie Węgiel, która wygrała konkurs Eurowizji Junior w 2018 roku, Viki Gabor w 2019 i Sarze James

"Wiadomości" TVP przypisują sobie sukces innych uczestniczek

"Wiadomości" TVP z przyjemnością przypomniały, że to dzięki ich stacji Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James miały okazję zaistnieć w programach takch jak "The Voice Kids" i "Szansa na sukces".

"Wszystkie te młode gwiazdy zaczynały swoją karierę w programach Telewizji Polskiej (...) Telewizja Polska odkrywa talenty i daje szansę na sukces" - mówił lektor wiadomości. Same superlatywy wobec uczestnictwa w programach TVP potwierdził też Marek Sierocki.

"Zdecydowanie był to jej najlepszy występ. Wszystko zagrało, tak jak było zaplanowane. Na scenie każdy wiedział, co ma robić i kiedy. Obyło się bez wpadek. Publiczność obecna podczas wydarzenia doceniła występ naszej reprezentantki, reagując gromkimi brawami. Laura po zejściu ze sceny była szczęśliwa i zadowolona z siebie " - podkreśliła polska delegacja Laury Bączkiewicz w rozmowie z reporterem Pomponika.

Zobacz też:

Eurowizja Junior 2022: Duża przegrana Polki! Mamy jednoznaczny komentarz jej ekipy

Roxie Węgiel, Viki Gabor, Sara James! Co wiesz o polskich gwiazdach Eurowizji Junior? [QUIZ]

Trwają przygotowania do Eurowizji Junior 2022. Oto, co z dzieje się za kulisami!

Konkurs Eurowizji 2022: Rywalka Laury Bączkiewicz chora! Wycofa się z show?

Laura Bączkiewicz nie będzie opuszczać szkoły? Rodzice zabrali głos: "W tygodniu szkoła!"

Laura Bączkiewicz będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2022. Odniesie taki sukces jak Sara James?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Laura Bączkiewicz | Eurowizja Junior 2022 | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy