Reklama
Reklama
Tylko u nas

Laura Bączkiewicz nie będzie opuszczać szkoły? Rodzice zabrali głos: "W tygodniu szkoła!"

Laura Bączkiewicz to 11-latka, która będzie reprezentowała Polskę podczas Eurowizji Junior w Erywaniu. Dziewczynka zwyciężyła "szansę na sukces" gwarantując sobie udział w prestiżowym konkursie. W rozmowie z Pomponik.pl najbliżsi Laury zdradzili, jak widzą przyszłość ich utalentowanej pociechy.

Laura Bączkiewicz nie będzie opuszczać szkoły? Rodzice zabrali głos: "W tygodniu szkoła!"

Laura Bączkiewicz właśnie zwyciężyła "Szansę na sukces", dzięki czemu śladem Sary James i Viki Gabor, weźmie udział w Eurowizji Junior w Erywaniu. 11-latka popisała się swoim talentem, wykonując autorski utwór "Lot na księżyc" oraz piosenkę Lady Gagi pod tytułem "Hold My Hand". Na zwycięstwo Laury mieli nie tylko widzowie, ale i jury, w którym zasiadał Marek Sierocki, Olek Maląg oraz Viki Gabor.

Zachwyceni werdyktem, ale równocześnie zaskoczeni tryumfem swojego dziecka, rodzice Laury zgodzili się porozmawiać z Pomponik.pl i ujawnili szczegóły na temat przyszłości 11-latki. Jak zapewnia mama dziewczynki, Anna Bączkiewicz, dla Laury to nauka będzie nadal stanowiła priorytet. Kobiecie bardzo zależy, by jej córka pamiętała, co jest w życiu ważne.

Reklama

"Rozmowy, rozmowy, nauka... Stąpa, jak na razie, twardo po ziemi" - mówiła mama laureatki.

Laura Bączkiewicz pierwsze kroki w telewizji stawiała w programie "The Voice Kids". To właśnie tam telewidzowie mieli szansę poznać się na jej wyjątkowych muzycznych predyspozycjach. Choć 11-latka nie pochodzi z muzycznej rodziny, jej mama dostrzegła w niej talent i Laura rozpoczęła naukę śpiewu pod okiem profesjonalisty.

"My zaczęliśmy współpracę przed "The Voice Kids". Ja nie miałem żadnych złudzeń, byłem spokojny o nią. Znam możliwości Laury i wiem, jak wspaniałym już jest artystą." - zapewniał nauczyciel śpiewu laureatki.

Anna Bączkiewicz zapytana o przyszłość edukacyjną swojej córki zapewniała, że to szkoła jest priorytetem. Według niej, praca na scenie powinna odbywać się w dni wolne od nauki i podkreśliła, że obowiązki i prace domowe są u nich w rodzinie na pierwszym miejscu.

"Jak najmniej, żeby opuszczała. Są weekendy. Jeśli się uda... W tygodniu szkoła!"

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Laurą Bączkiewicz można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Kto debiutował na Eurowizji Junior a dziś robi karierę? Nie tylko Węgiel i Gabor

Eurowizja Junior 2021. Sara Egwu-James obrzydliwie zaatakowana. Skandal przed finałem!

Oto wszyscy uczestnicy Eurowizji Junior! Posłuchaj utworów


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Laura Bączkiewicz | Eurowizja Junior 2022 | The Voice Kids
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy