Reklama
Reklama
Tylko u nas

Konkurs Eurowizji 2022: Rywalka Laury Bączkiewicz chora! Wycofa się z show?

Konkurs Eurowizji Junior zbliża się wielkimi krokami. Nasz kraj będzie reprezentować utalentowana Laura Bączkiewicz, ale jej mocną rywalką i faworytką w muzycznych zmaganiach jest Freya Skye z Wielkiej Brytanii. Jak się okazało, jej występ stoi pod dużym znakiem zapytania, gdyż się rozchorowała!

Wielka Brytania powraca do konkursu Eurowizji Junior po 17 latach. W pierwszych dwóch edycjach wydarzenia lokalni artyści plasowali się na podium, a w tym roku na wydarzeniu wystąpi Freya Skye.

13-letnia dziewczynka ze swoim hitem "Lose My Head" robi karierę na Wyspach, a bukmacherzy nie mają wątpliwości, że piosenka spodoba się również słuchaczom z innych krajów.
Okazuje się, że  jej marzenie o wygranej może przekreślić choroba. Dziewczynka już podczas ceremonii otwarcie źle się czuła i unikała kontaktu z innymi uczestnikami.

Reklama

Co jej jest?

Eurowizja Junior 2022: Freya Skye, faworytka i reprezentantka Wielkiej Brytanii chora!

Prawdopodobnie przyczyną złego samopoczucie nastolatki jest klimatyzowany samolot, którym przemieszczała się z ojczyzny do Armenii. Nasz informator zdradza, że Brytyjska delegacja robi wszystko, aby postawić uczestniczkę na nogi, jednak nie jest to takie proste.

Nie jest również tajemnicą, że Freya była typowana na zwyciężczynię konkursu, a notowania bukmacherów były bardzo dla niej przychylne. Utwór przez nią wykonywany wpisuje się w europejskie trendy.

Nasze źródło podaje, że stan dziewczynki jest poważny. Podczas wczorajszych prób organizatorzy konkursy puścili playback, bo Freya nie była w stanie pojawić się w arenie i zaśpiewać konkursową piosenkę.

Jeśli jej stan zdrowia do jutra się nie poprawi, to będzie musiała wycofać się z show, co byłoby dla niej wielkim ciosem...

Konkurs Eurowizji 2022: Kto reprezentuje Polskę?

W tym roku na konkursie Eurowizji Junior nasz kraj będzie reprezentować Laura Bączkiewicz. Dziewczynka ma zaledwie 11 lat, ale duża część publiki może ją pamiętać z programu "The Voice Kids" w którym przeszła do dziesiątki finalistów.

Jeżeli jesteście fanami talentu Laury, możecie na nią zagłosować! Formularz dostępny jest na stronie www.jesc.tv. Głosowanie potrwa do 11 grudnia do godz. 16.00. Następnie zostanie wznowione na 15 min. od razu po występach wszystkich uczestników. Przypominamy, że można oddać głos na reprezentanta własnego kraju!

Konkurs Eurowizji Junior 2022 już 11 grudnia o godzinie 16:00. Zmagania młodych uczestników będą transmitowane na TVP VOD, oficjalnym kanale Junior Eurovision Song Contest na YouTube, TVP1, TVP Polonia i TVP ABC. Wydarzenie ma potrwać ok. 2,5 godziny.

Przeczytajcie też:

Laura Bączkiewicz nie będzie opuszczać szkoły? Rodzice zabrali głos: "W tygodniu szkoła!"

Laura Bączkiewicz będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2022. Odniesie taki sukces jak Sara James?

Eurowizja Junior 2022: Kim jest Freya Skye? Reprezentantka Wielkiej Brytanii faworytką

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Laura Bączkiewicz | Eurowizja Junior 2022 | Freya Skye
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy