Reklama
Reklama
Tylko u nas

Trwają przygotowania do Eurowizji Junior 2022. Oto, co z dzieje się za kulisami!

Eurowizja Junior 2022 zbliża się wielkimi krokami. Tym razem uczestnicy zmierzą się ze sobą w Armenii. Laura Bączkiewicz, która reprezentuje nasz kraj, już szykuje się do występu na wielkiej scenie. Zamierza zabrać widzów w kosmos?

Eurowizja Junior 2022 - kiedy?

Tegoroczny XX Konkurs Piosenki Eurowizji Junior odbędzie się w Erywaniu, stolicy Armenii. Jubileuszowy koncert poprowadzą Iveta Mukuchyan, Garik Papoyan i Karina Ignatyan.

Fani Eurowizji mogą kojarzyć dwie prowadzące show: Ivetę z Konkursu Piosenki Eurowizji 2016, w którym reprezentowała Armenię z utworem "LoveWave", a Karinę z Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Wystąpiła tam z piosenką "Colors of Your Dream".

Eurowizja Junior 2022: Laura Bączkiewicz szykuje się na sukces!

Polskę na Eurowizji Junior 2022 reprezentuje Laura Bączkiewicz. Młodziutka wokalistka pochodzi z Konina. Dziewczynka chętnie szkoli swoje umiejętności wokalne, marząc o wielkiej karierze każdego dnia. Uczy się śpiewu w Studiu Piosenki Estradowej Hit, a ponadto uwielbia muzykę i dubbing.

Reklama

Podkładanie głosu dla różnych postaci filmowych to niezwykła frajda dla dziewczynki. W tej dziedzinie ma już pewne doświadczenie, ponieważ od ponad 2 lat użycza głos do rozmaitych bajek, seriali i filmów. Co ważne, Laura nie porzuciła na rzecz innych zobowiązań marzeń o karierze wokalnej. Dziewczynka wystąpiła w 5. Edycji programu "The Voice Kids" i znalazła się w finałowej dziesiątce uczestników show.

Jej piękny wokal doceniono i wschodząca gwiazda może z dumą reprezentować ojczyznę na Eurowizji Junior 2022. Bączkiewicz zaprezentuje na scenie swoją piosenkę  "To The Moon", którą miała okazję wykonywać już wcześniej na scenie. Mamy nadzieję, że Laura poradzi sobie śpiewająco na międzynarodowej scenie.

"Ta piosenka jest bardzo energiczna. Gdy ją pierwszy raz dostałam, to aż się zdziwiłam, bo mi się spodobała! Bo ja mam tak, że mi się zazwyczaj piosenki nie podobają, gdy je pierwszy raz słyszę. Dopiero, gdy zaczynam je śpiewać, zaczynają mi się podobać. Na próbach chyba wychodziło mi to trochę gorzej niż dzisiaj, ale jak już weszłam do studia, zobaczyłam kamery, światła, perkusję, orkiestrę, to wszystko stało się łatwiejsze. To jest dla mnie bardzo fajne i wtedy potrafię się tak rozluźnić i czuć się sobą" - powiedziała Laura Bączkiewicz w rozmowie z Telemagazynem.

Eurowizja Junior 2022: trwają przygotowania!

Laura Bączkiewicz jest już w Erywaniu, gdzie przygotowuje się do konkursu Eurowizji. Dziewczynka korzysta z pomocy wyspecjalizowanych makijażystów, stylistów i fryzjerów, którzy dbają o jej charakteryzację sceniczną. Pierwsze próby 11-latka ma już za sobą. Trzeba przyznać, że będzie miała okazję występować w naprawdę bajkowej scenerii. W trakcie wykonania "To The Moon" Laura będzie mogła liczyć na wsparcie dziecięcych tancerzy, którzy uświetnią jej show.

Wszyscy będą mieli na sobie kostiumy z elementami połyskujących srebrnych elementów z miejsca przywodzących na myśl wyprawy w kosmos. Uwagę przyciąga także makijaż Bączkiewicz. 11-latka wybrała delikatny wizaż, pełen stonowanych kolorów. Jej ciemne oczy podkreślono błyszczącym brokatem, który przyczepiono do skroni młodziutkiej gwiazdy. Robi wrażenie? 

Laura Bączkiewicz wystąpi na Eurowizji Junior 2022 już w najbliższą niedzielę. Będziecie oglądać?

Zobacz też:

Konkurs Eurowizji 2022: Rywalka Laury Bączkiewicz chora! Wycofa się z show?

Laura Bączkiewicz nie będzie opuszczać szkoły? Rodzice zabrali głos: "W tygodniu szkoła!"

Laura Bączkiewicz będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2022. Odniesie taki sukces jak Sara James?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Eurowizja" | Eurowizja Junior 2022 | Laura Bączkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama