Reklama
Reklama

Wersow popadła w drobne kłopoty w show Wojewódzkiego. Friz jej to wytknął

Wersow (26 l.) trochę pogubiła się w zawiłościach gramatyki w programie Kuby Wojewódzkiego. Z nerwów sama już nie wiedziała, które słowo jest rodzaju żeńskiego, a które męskiego. Niektóre media - oraz Friz - uznały jej pomyłkę za wpadkę. Fani uważają, że wyszło uroczo…

Wersow, czyli Weronika Sowa, zaczynała swoją karierę jako dziewczyna jednego z najpopularniejszych polskich youtuberów. 

Wersow stawia na własną karierę

Karol „Friz” Wiśniewski może poszczycić się blisko pięciomilionową liczbą subskrybentów, a jego profil na Instagramie obserwuje 3,6 miliona osób. Wersow nigdy nie ukrywała, że życie w cieniu sławnego i bogatego partnera nie zaspokaja jej ambicji.  

Dzięki swojemu poświęceniu w poprawianiu urody i braku oporów przed sprzedawaniem prywatności udało jej się niemal dogonić Friza pod względem liczby fanów na Instagramie. Odkąd powiększyła piersi, szczegółowo relacjonując zabieg i rekonwalescencję w internecie, liczba jej fanów wzrosła do 3,2 miliona, co oznacza, że brakuje jej tylko 400 tysięcy, by dogonić narzeczonego. 

Reklama

Z pewnością pomoże w tym zbliżające się wielkimi krokami macierzyństwo. Wersow bowiem jest w ciąży, co pozwala domniemywać, że wkrótce powiększy grono instamatek i zacznie przebierać w ofertach ze strony producentów akcesoriów dziecięcych. 

Wersow w show Kuby Wojewódzkiego

Wersow i Friz już wiedzą, że na świat przyjdzie ich córeczka. W najnowszym odcinku show Kuby Wojewódzkiego Weronika ujawniła, że intensywnie myślą z Karolem nad imieniem dla dziecka. Dziennikarz zapytał ją o jej typy. Wyraźnie zdenerwowana powiedziała:

"Kuba na przykład?".

Wojewódzki zareagował uwagą, że „bardzo popularna w klasie by była”. Na co Wersow spróbowała dać do zrozumienia, że orientuje się w różnicach między imionami żeńskimi i męskimi:

"To imię mamy już wstępnie wybrane, żeńskie oczywiście, przepraszam, strasznie się stresowałam".

Friz podśmiewa się z Wersow. Miło?

No już bez przesady! Nie dość, że moda na nadawanie dziewczynkom imion męskich zatacza coraz szersze kręgi, czego dowodzi choćby przykład Blake Lively i Ryana Reynoldsa, którzy wybrali dla jednej z córek imię James po dziadku, to samo słowo „Kuba” występuje w dwóch rodzajach. Jako zdrobnienie od imienia Jakub – w męskim, a jako nazwa geograficzna karaibskiej wyspy – w żeńskim. Zdaniem fanów Weroniki, wypadło uroczo:

"Super było. Przyznam, że dopiero od niedawna baczniej śledzę Twój kanał, ale wydajesz mi się taką ciepłą osobą, comfort girl i tak ładnie się wypowiadasz".

"Mega fajna z Ciebie dziewczyna i będziesz super mamą!" 

Szkoda tylko, że narzeczony Weroniki postanowił w swoim niby wspierającym nagraniu na YouTube podkreślić, że to jednak była wpadka:

"Ale najlepszy był moment, w którym się pomyliłaś (...) to jest takie śmieszne! A później sama się z tego zaśmiałaś, to jest super!" 

Powiało neggingiem?

[negging: manipulowanie emocjami poprzez dwuznaczne komplementowanie; Słownik Terminów Psychologicznych]

Zobacz też:

Wersow szczerze o operacjach plastycznych: "Poczułam się bardziej kobietą"

Wersow wrzuciła zdjęcie bez filtrów upiększających. Obserwatorzy wytykają: "Ile ty masz mililitrów na ustach?"

Wersow jest w ciąży! Posypały się gratulacje. „Będziesz wspaniałą mamą"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wersow | Friz | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy