Reklama
Reklama

Utęskniona Młynarska nawołuje do syna: "Zawsze możesz wrócić"

Agata Młynarska to wszystkim doskonale znana dziennikarka. Niewiele jednak osób pamięta lub w ogóle wie, jak wygląda jej syn Tadeusz Kieniewicz. Wczoraj młodszy syn Młynarskiej skończył 35 lat. Nie zabrakło słodkiego matkowania na Instagramie!

Tak wygląda syn Młynarskiej. Utęskniona nawołuje: "Zawsze możesz wrócić"

Agata Młynarska jest mamą dwóch synów: 39-letniego Stanisława i 35-letniego Tadeusza. To właśnie z młodszym postanowiła zrobić rodzinne spotkanie i uświetnić je na koniec zdjęciami na Instagramie. Nie do wiary, jak dziś wygląda syn Agaty Młynarskiej.

Tadeusz to młodszy syn Młynarskiej. Z okazji urodzin wymatkowała mu na Instagramie

Z okazji urodzin Agata Młynarska specjalnie poleciała do syna, który mieszka poza granicami Polski. Tadeusz mieszka w Los Angeles, gdzie robi karierę w branży filmowej jako operator. Dumna mama często wspominała, że jego miłość do filmów przyszła wraz z otrzymanym prezentem - kamerą. Na swoim koncie ma zrealizowane prace filmowe ze znanymi markami i gwiazdami - np. Ewą Farną czy Asią Komorowską.

Reklama

Oprócz tego Tadeusz Kieniewicz lubi komponować muzykę, a w wolnych chwilach wspina się po skałach. Jest też żonaty, a jego wybranka serca Sylwia ma doskonałe relacje z teściową.

"Tadeusz skończył 35 lat. Chcieliśmy być wszyscy razem z jego żoną i przyjaciółmi w wyjątkowym miejscu. Bo Tadzio jest wyjątkowy... Wkrótce na festiwale filmowe trafi film z jego zdjęciami. Życzę ci, Tadziu, żeby miłość do ludzi, życia i sztuki niosła cię ku szczęściu rozumianemu, jak tylko ty chcesz i wiesz. Leć przed siebie i pamiętaj, że zawsze możesz wrócić - pomidorowa, naleśniki i mama czekają. Zawsze"  - napisała rozczulona mama.

W drugim poście dotyczącym syna, Młynarska zrelacjonowała, że specjalnie dla niego zrobiła portugalskie babeczki budyniowe, czyli pastéis de nata. W końcu nic tak dobrze nie smakuje jak jedzenie zrobione przez mamę.

"Spełnić marzenie syna, to wielka frajda! 35 #pastelesdenata na 35 urodziny Tadeusza. Taki był plan i został zrealizowany w Lizbonie według życzenia. Ma rację Wojtek Dziadek..., bo nie ma jak u mamy!" - podpisała zdjęcie Agata Młynarska.

Internauci zachwyceni synem Agaty Młynarskiej. "Wykapany ojciec"

Agata Młynarska obu synów ma z czasów małżeństwa z historykiem Leszekiem Kieniewiczem. Para była razem przez 10 lat, lecz ostatecznie ich drogi się rozeszły. Teraz dziennikarka jest w szczęśliwym związku z przedsiębiorcą Przemysławem Schmidtem.

Internauci nie mogą się nadziwić, jak bardzo syn Młynarskiej jest podobny do ojca. Swoim entuzjazmem i życzeniami podzielili się pod zdjęciami na Instagramie:

  • "Wykapany ojciec"
  • "Super, jesteście piękni"
  • "Wyglądacie jak rodzeństwo"
  • "Marzenie spełnione na pewno było smaczne. Czego się nie robi dla dzieci"

Zobacz też:

Kret wziął Młynarską z zaskoczenia. Wydało się, dlaczego ją zostawił. "Właśnie wtedy nastąpił koniec"

Cierpiąca na poważną chorobę Agata Młynarska ogłosiła ważne wieści w związku z WOŚP: "Przeszło to moje najśmielsze oczekiwania"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy