Reklama
Reklama

Ukochana Marcina Hakiela już tak nie wygląda. Dominika zaskoczyła wszystkich

Marcin Hakiel odważnie kroczy po zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami". Z Dagmarą Kaźmierską u boku zwinnie przechodzą kolejne odcinki, ku zaskoczeniu jury i radości fanów. Tancerzowi za każdym razem kibicuje ukochana, która dzielnie trzyma kciuki na trybunach. Ostatnio Dominika wywołała swoją obecnością spore zamieszanie. Wszystko przez to, że zaliczyła niemałą metamorfozę. Zobaczcie sami.

Marcin Hakiel może liczyć na wsparcie ukochanej

Marcin Hakiel od kilku miesięcy układa sobie życie u boku Dominiki. Piękna brunetka jest dla tancerza największym wsparciem. Para darzy się szczerym uczuciem i dużym zaufaniem, co wyrastająca na rasową celebrytkę Dominika udowodniła w licznych wypowiedziach.

Reklama

Jakiś czas temu w mediach krążyły plotki, jakoby relacja Hakiela i towarzyszącej mu w hicie Polsatu "Tańcu z gwiazdami" Dagmary Kaźmierskiej, niepokojąco się zacieśniała. Ukochana tancerza postanowiła skomentować te rewelacje.

"Dagmarę poznałam, to jest kobieta z klasą, więc absolutnie nie jestem zazdrosna. A czy w ogóle jestem zazdrosna? No, jestem, Marcin jest moim wybrankiem serca, więc zdarza mi się, przyznam się" - zdradziła w rozmowie z Kozaczkiem.

Zazdrosna czy nie - Dominika nie odpuszcza żadnego z odcinków "Tańca z gwiazdami". Za każdym razem dzielnie kibicuje ukochanemu na trybunach i przy okazji przyciąga czujne oczy fotoreporterów.

Dominika od Hakiela zaskoczyła wszystkich

Po ostatnim, szóstym odcinku "Tańca z gwiazdami", ukochana Marcina Hakiela tradycyjnie zapozowała do wspólnego zdjęcia. Uwagę od razu zwraca jedno - Dominika wyglądała zupełnie inaczej.

31-latka postawiła na elegancki komplet - spodnie i marynarkę w prążki, do tego dobrała buty z odkrytymi palcami i czarną torebkę. Stonowana stylizacja stanowiła idealne tło dla fantazyjnego makijażu. Dominika postanowiła bowiem wyeksponować oczy, w czym najwyraźniej przeszkadzały jej brwi, które z kolei niemal całkowicie przykryła. Ten trend nosi nazwę "no brow" i swój renesans przeżywał w 2022 roku. Może dzięki ukochanej Marcina wróci na salony?

Zobacz także:

Dominika od Hakiela nagle pokazała test ciążowy. Tancerz opublikował już oświadczenie

Smutne wieści od Dagmary Kaźmierskiej. Zostawi mamę samą na święta. Ma ważny powód

Hakiel i Dominika wrzucili kontrowersyjne zdjęcie stóp. Teraz tłumaczą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy