Reklama
Reklama

Tylko Opozda oskarżyła Królikowskiego o niebotyczną łapówkę, a nagle pojawia się takie zdjęcie

Publiczny spór Aśki Opozdy i Antka Królikowskiego już grzany jest na cztery fajerki, a każdy kolejny dzień i tak przynosi nowe doniesienia. Żonglerka oświadczeniami i wpisami w social mediach trwa w najlepsze i nie wygląda na to, by szybko miała się zakończyć. Najświeższym wątkiem w aferze jest zdjęcie Asi z pewną zaskakującą osobą. Ciekawe, czy da to Antkowi do myślenia?

Rekapitulacja afery Opozda-Królikowski na dziś

Wojna o alimenty dla małego Vincenta trwa już od dawna. Od jakiegoś czasu przeniosła się do przestrzeni publicznej i ani Joanna Opozda, ani Antoni Królikowski nie hamują się w przerzucaniu wzajemnymi oskarżeniami. 

Opozda zarzuca Królikowskiemu zaniechanie płatności alimentów na rzecz syna, podczas gdy aktor zaprzecza tym twierdzeniom.

Reklama

Ale to jeszcze nic! Joanna niedawno ujawniła na Instagramie, że Królikowski miał przelać ogromną sumą byłemu narzeczonemu swojej obecnej partnerki, Izabeli. Miało to na celu przekonanie go do wycofania się z roli świadka w procesie sądowym. Owe oskarżenia nie zostały jeszcze oficjalnie skomentowane przez Królikowskiego.

Te zdjęcia z planu to pstryczek w nos dla Antka?

Nawet w środku tego zawirowania Opozda nie rezygnuje z życia zawodowego. Wrzuciła na swoje konto w mediach społecznościowych zdjęcia z planu. Na jednym z nich "tulka się" z Katarzyną Sawczuk, dawną partnerką Królikowskiego. Czy to symbol wsparcia ze strony Sawczuk dla Opozdy? To bardzo prawdopodobne. Wspólne zdjęcie obu dziewczyn, które śmieją się i są do siebie przytulone, może sugerować, że Opozda nie jest sama w swojej walce. I bardzo dobrze - "go girls!".

Maja Staśko o aferze Opozda-Królikowski

"Każda osoba, która uchyla się od płacenia alimentów — krzywdzi. Po prostu krzywdzi dziecko. Nie matkę, czy ojca, czy opiekuna tego dziecka. Jest to bardzo duży problem społeczny. Znane mi historie dotyczące długów alimentacyjnych i przemocy ekonomicznej są wstrząsające. To jest olbrzymi problem, który trzeba nagłośnić" - powiedziałą niedawno Maja Staśko Pomponikowi.

Zobacz też:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy