Reklama
Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy kolejnego uczestnika show. To już potwierdzone!

"Twoja twarz brzmi znajomo" przechodzi ostry lifting. Program, który od ośmiu lat widzowie oglądali w tej samej formule, zaskoczy ich ciekawymi zmianami. Właśnie ogłoszono oficjalnie pierwszego uczestnika muzycznego show. To Piotr Stramowski!

Piotr Stramowski w "Twoja twarz brzmi znajomo".

Nazwisko Piotra Stramowskiego nie schodzi ostatnio z mediów. Aktor znany z serialu "Na dobre i na złe" oraz produkcji Patryka Vegi nie tak dawno rozstał się ze swoją Partnerką Katarzyną Warnke, a już pojawił się na premierze jednego z filmów w towarzystwie nowej ukochanej. Stramowski gra główną rolę w "Pokusie" Marii Sadowskiej i już wygląda na to, że dzięki kontrowersyjnej produkcji o aktorze będzie głośno.

Reklama

Do tego Stramowski zdecydował się wziąć udział w popularnym show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Produkcja właśnie potwierdziła występy aktora i opublikowała w sieci oficjalną informację.

"Oto pierwszy uczestnik nowego sezonu Twoja twarz brzmi znajomo". Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, Od zawsze lubił naśladować innych, teraz będzie miał możliwość zaprezentować nam swoje nowe wcielania na scenie #TTBZ"

Jak pisaliśmy już wcześniej, obok Stramowskiego w show pojawią się takżeJulia Kamińska, Katarzyna Kołeczek,  Natalia Janoszek, Daria Marcinkowska, Krzysztof Ibisz oraz Oskar Cyms. Czekamy aż produkcja zaprezentuje te nazwiska. Ósmy uczestnik, spoza show biznesu, zostanie wyłoniony w drodze castingu.

"Twoja twarz brzmi znajomo" zmiana w jury

"Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z ulubionych programów widzów Polsatu. 18. edycja, która zbliża się wielkimi krokami, będzie różniła się od poprzednich. Przede wszystkim produkcja postanowiła wprowadzić zmiany w jury. Do tej pory w tym gremium zasiadały 4 osoby: Małgorzata Walewska, od drugiej edycji Katarzyna Skrzynecka i ostatnio Michał Wiśniewski oraz Robert Janowski. 

SKrzynecka na początku roku dowiedziała się, że już nie będzie oceniała uczestników show. Aktorka pożegnała się z widzami i produkcją za pośrednictwem wpisu na Instagramie.

"Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, "nowe zmiany" ... Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" @twojatwarzbrzmiznajomo To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami" - napisała.

Również Michał Wiśniewski pożegnał się z show. Kto zastąpi tę dwójkę? Okazuje się, że produkcja postanowiła uszczuplić skład jurorski. Od 18. edycji uczestników programu będzie oceniała trójka jurorów: Walewska, Janowski, do których ma dołączyć Paweł Domagała.

Maciej Rock jako nowy prowadzący "Twoja twarz brzmi znajomo"

Na tym nie koniec zmian w show "Twoja twarz brzmi znajomo" Piotr Gąsowski, który od początku prowadził TTBZ wraz z Maciejem Doworem zdecydował się opuścić show. Jego miejsce zajmie prezenter, który jest dobrze znany widzom Polsatu. Chodzi o popularnego dziennikarza i prezentera Macieja Rocka.

Zobacz też:

Piotr Stramowski spakował manatki i wyniósł się od Warnke. Wiemy, gdzie teraz mieszka!

Wskazują, że to powód rozstania! Warnke i Stramowski nie podołali?

Znamy nowego jurora "Twoja twarz brzmi znajomo"! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Krzysztof Ibisz i Daria wystąpią w "Twoja twarz brzmi znajomo". Będzie tylko trójka jurorów

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy