Reklama
Reklama

Piotr Stramowski już tego nie ukrywa. Afiszował się z lubą na premierze "Pokusy"!

Piotr Stramowski (35 l.) promuje kolejny film, w którym miał okazję zagrać. Mężczyzna wcielił się w jedną z głównych postaci w „Pokusie” wyreżyserowanej przez Marię Sadowską. Tym samym było wiadome, że nie zabraknie go na oficjalnej premierze obrazu powstałego na bazie wstrząsającej powieści Edyty Folwarskiej. Oczy fotoreporterów skupiły się na nim i na nowej wybrance, z którą pierwszy raz pokazał się publicznie. Przy okazji aktor opowiedział o nowym związku i relacjach z Katarzyną Warnke...

Stramowski zabrał ukochaną na premierę "Pokusy". Nie spodobało jej się?

Piotr Stramowski próbuje ułożyć sobie życie po rozstaniu z Katarzyną Warnke. Aktor nie porzuca kariery zawodowej ani na chwilę. Obecnie promuje film "Pokusa", w którym wcielił się w postać bezwzględnego gwiazdora, który nakładania piękną dziennikarkę (w tej roli Helena Englert) do stosunków seksualnych w trójkącie.

Reklama

Było więc jasne, że Stramowski pokaże się na oficjalnej premierze dzieła Marii Sadowskiej. Spekulowano także, czy zabierze ze sobą nową ukochaną, z którą zaczęto go widywać pod koniec ubiegłego roku. 

Aktor nie rozczarował fanów. Choć na ściance stawał sam, piękna blondynka towarzyszyła mu poza kamerami.

Jak wiadomo, nowa miłość Stramowskiego to znana neurobiolog, a jeszcze do niedawna także scenografka filmowa.

Stramowski niedawno zdecydował się na ostre cięcie. Wielu zastanawiało się jak zjawiskowa piękność zareaguje na nową fryzurę partnera. Stramowski wyjaśnił tę sprawę przed kamerami, nie owijając w bawełnę.

"Spoko. Chyba git. Podoba jej się. Nie konsultowałem z nią zmiany, to była niespodzianka dla mnie i dla wszystkich wokół" - wyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

Zapytany o ocenę pierwszego publicznego wyjścia z ukochaną, sprawnie wymigał się od odpowiedzi. Zdradził, że powie o tym następnym razem, jeśli ukochana mu na to pozwoli.

Stramowski o relacji z Warnke

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski całkiem dobrze radzą sobie z rozstaniem. Obydwoje są zadowoleni ze zmiany, której dokonali, bo była im potrzebna. 

W wywiadzie były partner Kasi przyrównał zakończenie relacji z nią do... ścięcia włosów. 

"Czasami w życiu coś trzeba zmienić. Już i tak jest tyle zmian w moim życiu. Miałem podciąć włosy, a wyszedłem z krótkimi. I tyle w temacie" - oznajmił.

Aktor nie chciał jednak opowiadać o tym, jak wyglądają obecnie jego relacje z Katarzyną Warnke. Nabrał także wody w usta, gdy dziennikarka próbowała z niego wyciągnąć, czy poukładali już sobie wszystkie wspólne sprawy.

Jednak już w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" powiedział nieco więcej i zapewnił, że choć zostawił Warnke z małym dzieckiem, ich relacje są zaskakująco dobre.

"Tak, mamy bardzo cieple relacje z Kasią" - stwierdził.

Mężczyzna zaznaczył, że chociaż trudno mu ocenić, jak się potoczą sprawy z Warnke, tak jest bardzo zadowolony ze swojej relacji z córką, dzięki której łatwiej mu znaleźć czas na odpoczynek w zabieganym życiu.

"Daję radę. Bardzo dużo czasu poświęcam córce i to jest też dla mnie czas odpoczynku. I super, że jest, bo podejrzewam, że inaczej jeszcze załadowałbym sobie go pod korek. Akurat mamy z Kasią tak, że jesteśmy 50 na 50 z młodą, więc jest czas na odpoczynek i na to, być na 100% z dzieckiem" - opowiedział.

Zobacz też:

Piotr Stramowski spakował manatki i wyniósł się od Warnke. Wiemy, gdzie teraz mieszka!

Wskazują, że to powód rozstania! Warnke i Stramowski nie podołali?

W noc rozstania Warnke i Stramowski dziwnie się zachowywali. Aż zrobili im zdjęcia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski | Natalia Krakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy